Altan Aygün : İş Dünyasındaki Başarısını Siyasete Taşıdı, İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Seçildi

Altan Aygün :  İş Dünyasındaki Başarısını Siyasete Taşıdı,  İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Seçildi Altan Aygün : İş Dünyasındaki Başarısını Siyasete Taşıdı, İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Seçildi

İş dünyasındaki başarısıyla Klass Ödülleri’nde ödüle layık görülen ve Yüzüklüler Kulübü’ne üye olma ayrıcalığını yaşayan Aygünler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Altan Aygün, CHP’den Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı seçilen Hakan Bahçetepe’nin yardımcılığı görevine getirildi. 2024 Yerel Seçim’inde Gaziosmanpaşa’da önemli çalışmalara imza atan Altan Aygün, yeni göreviyle birlikte Gaziosmanpaşa halkına hizmet etmekten mutluluk duyacağını belirtti.  

Yenilikçi bakış açısı ve her zaman daha iyisini yapma azmi ile Gaziosmanpaşa ve Sultangazi bölgesinde faaliyet gösteren Aygünler Grup’taki başarılı yönetimiyle iş dünyasında adını duyuran Altan Aygün, siyasette de aktif görevler üstleniyor. 2024 Yerel Seçim’indeki başarısıyla da dikkat çeken ve Gaziosmanpaşa’da önemli çalışmalara imza atan Altan Aygün, CHP’den Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı seçilen Hakan Bahçetepe’nin yardımcılığı görevine getirildi. Her daim çok çalışmak gerektiğini ve her başarının ardından yeni hedefler belirlemek gerektiğini dile getiren başarılı iş insanı 2009’da Gaziosmanpaşa CHP ilçe teşkilatında görev alarak başladığı siyasette, 4 yıl boyunca yöneticilik ve ilçe sekreterliği görevlerini başarıyla yaparken 2014-2019 Yerel Seçimleri’nde partide değişik kademelerde görev alarak Gaziosmanpaşa ilçesinden belediye meclis üyesi seçilmişti. Aynı zamanda Klass Ödülleri’nde layık görüldüğü ödülle Yüzüklüler Kulübü’ne giren Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Altan Aygün’e bağlı olacak müdürlükler; Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Yerel Hizmetler Müdürlüğü olarak belirlendi.