Alive Özel Bir Davetle Kapılarını Açtı

Alive Özel Bir Davetle Kapılarını Açtı Alive Özel Bir Davetle Kapılarını Açtı

Bütünsel fayda oluşturma hedefiyle hayata geçirilen ve yeni nesil spor salonlarının son temsilcisi olan Alive’ın açılışı önceki gün gerçekleşti. Spor, kültür ve sanat camiasından birçok isim katıldı

Sporun tüm faydalarını hayatın eksilmez bir parçası yapmayı amaçlayan ve Akatlar’da No:1903 Etiler’in içinde yer alan Alive Spor Kulübü açıldı. Oyuncu ve Sosyal Girişimci Mert Fırat ve Spor Eğitmeni Kazım Tülbentçi’nin ortağı olduğu Alive Spor Kulübü’nün açılışına iş, sanat ve spor dünyasından pek çok isim katıldı. Açılışta davetliler spor kulübünü keşfetti.

Sporun uzmanları buluştu
Geniş ve ferah ortak alanlarıyla dikkati çeken, 1200 metrekare alan üzerine kurulu Alive, ‘Stay Alive” sloganı ile yola çıkıyor. Egzersiz, beslenme, spor sonrası destek ve sağlık geçmişi gibi konularda; aile hekimi, diyetisyen ve eğitmenlerin çalışmasıyla, bütünsel fayda oluşturmayı hedefliyor. Alive ailesi, 30 kişilik kişisel eğitmen kadrosu, nitelikli ekipmanları ve kendi alanlarında uzman iş ortaklarıyla yeni bir spor deneyimi sunuyor.
 
Alive Özel Bir Davetle Kapılarını Açtı İdil Fırat-Berna Sağlam Naipoğlu-Didem Balçın
Alive Özel Bir Davetle Kapılarını Açtı Şükrü Özyıldız
Alive Özel Bir Davetle Kapılarını Açtı Talia Kalpakçıoğlu-İdil Fırat-Nora Kalpakçıoğlu
Alive Özel Bir Davetle Kapılarını Açtı Buse Terim-Volkan Bahçekapılı
Alive Özel Bir Davetle Kapılarını Açtı Filiz Bulutçu