Alanya Yıldızlar Geçidine ve Müzik Ziyafetine Sahne Oldu

Alanya Yıldızlar Geçidine ve  Müzik Ziyafetine Sahne Oldu Alanya Yıldızlar Geçidine ve Müzik Ziyafetine Sahne Oldu

İlki gerçekleştirilen “Alanya Yıldızlar Geçidi Ödül Töreni”, pek çok ünlü ismi buluşturdu.  Müzik, sahne ve moda dünyasından isimlerin bir araya geldiği gecede sahne alan Hande Yener ve Işın Karaca konukları coşturdu.  

Alanya, yaklaşık 40 ünlü ismin katıldığı bir ödül törenine ev sahipliği yaptı. Yeni kurulan Yükseller Event firmasının düzenlediği, Abdulhadi Yüksel ve Hakan Hodlioğlu’nun organizatörlüğünü yaptığı “Alanya Yıldızlar Geçidi Ödül Töreni”, adeta yıldız yağmuruna sahne oldu. Alanya Illusion Event Hall’de gerçekleştirilen ve Buket Aydın ile Şenol İpek’in sunuculuğunu yaptığı gecede pek çok isme katılımlarından dolayı plaket ve ödülleri takdim edildi. Gecede Umut Akyürek, Wilma Elles, Ece Mumay, Seren Uzun, Eda Sakız, Nigar Muharrem, Tuğba Ünal, Recep Demiray, Engin Demircioğlu, Hakan Çankaya ve Cankan grubunun üyeleri Malik Ayhan ile Fatih Altıntaş’ın da aralarında olduğu pek çok isim yer aldı.

Alanya’nın yerel yöneticilerinin, basın mensuplarının ve protokol üyelerinin de aralarında olduğu katılımcılara plaketlerinin takdim edilmesinin ardından sahneye gelen Ece Mumay, Tuğba Ünal, Ayçam, Umut Akyürek, Seren Uzun, Oktay Ertuğrul, Nigar Muharrem, Eda Sakız, Ayçam, Demet Elloo, Ezgi Gizem, Dopdora ve Cankan sevilen şarkılarını seslendirdiler. Gecenin finalinde sahneye çıkan Işın Karaca ve Hande Yener ise verdikleri konserler ile eğlenceyi zirveye çıkardılar.

Yükseller Event sahibi Abdulhadi Yüksel, “Bu organizasyonu, başta Alanya olmak üzere ülkemizin bir çok il ve ilçesinde yapmayı planlıyoruz. Şimdiden memleketimize hayırlı olsun“ dedi.
 
Alanya Yıldızlar Geçidine ve  Müzik Ziyafetine Sahne Oldu Hande Yener
Alanya Yıldızlar Geçidine ve  Müzik Ziyafetine Sahne Oldu Işın Karaca
Alanya Yıldızlar Geçidine ve  Müzik Ziyafetine Sahne Oldu Buket Aydın - Hakan Hodlioglu - Şenol İpek - Abdülhadi Yüksel
Alanya Yıldızlar Geçidine ve  Müzik Ziyafetine Sahne Oldu Umut Akyürek - Aldülhadi Yüksel
Alanya Yıldızlar Geçidine ve  Müzik Ziyafetine Sahne Oldu Wilma Elles
Alanya Yıldızlar Geçidine ve  Müzik Ziyafetine Sahne Oldu Seren Uzun