Akıra Back’in Açılışına Ünlü Yağdı

Akıra Back’in Açılışına Ünlü Yağdı Akıra Back’in Açılışına Ünlü Yağdı

Ünlü Şef Akira Back Türkiye’deki ilk restoranını JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea Otel’de açtı!  

Şef Akira Back’in, İstanbul’daki ilk restoranı JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’de birçok ünlü ismin katılımıyla açıldı. Ünlü oyuncular Yağmur Tanrısevsin, Yeşim Dalgıçer, İlay Erkök, Uğur Kurul, stil danışmanı Ali Arısoy, modacı Beste Korkmaz, Astrolog Elvan, şarkıcı Züleyha Ortak, Sinem Yıldırım, Dr. Ender Saraç gibi isimler ünlü şefin restoran açılışında bir araya geldi. Kuzu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Özen Kuzu ve ailesi, Ziya Yılmaz ve eşi ilk açılış gecesine katılan isimler arasındaydı. Gülay Kamaz, Reyhan İpekel, Meral Yazıcı, Rene Saban, Sedefhan Oğuz da ünlü restoran Akira Back’in ilk gün misafirlerinden oldu.
Açılışta, Japon kültürünü yansıtan özel dans şovları, Dj Doğan Çabakçor’un müzik ziyafeti ile keyifli dakikalar geçiren davetliler, Akira Back’in dünyaca ünlü menüsünü deneyimleme fırsatı buldu.
Akira Back, dünyaca ünlü saygın bir şef, Michelin yıldızlı birinci sınıf restoranları ile son yirmi yılda küresel bir imparatorluk inşa etti. Restoranlarının sadık müşterileri arasında Elon Musk, Dalai Lama, Bill Clinton, Sarah Jessica Parker, Justin TimberlakeTaylor SwiftNick Jonas gibi dünyaca ünlü isimler yer alıyor. Eski bir snowboardcu olan şefin, Paris, Las Vegas, Dubai, Beverly Hills, San Diego, Toronto, Singapur ve Seul gibi yerlerde şubeleri bulunuyor.


 
Akıra Back’in Açılışına Ünlü Yağdı Yağmur Tanrısevsin
Akıra Back’in Açılışına Ünlü Yağdı Yeşim Dalgıcer
Akıra Back’in Açılışına Ünlü Yağdı İlay Erkök
Akıra Back’in Açılışına Ünlü Yağdı Chef Minwoo Yun
Akıra Back’in Açılışına Ünlü Yağdı Chef Fatih Alkan
Akıra Back’in Açılışına Ünlü Yağdı Züleyha Ortak
Akıra Back’in Açılışına Ünlü Yağdı Sinem Yıldırım
Akıra Back’in Açılışına Ünlü Yağdı Ender Saraç
Akıra Back’in Açılışına Ünlü Yağdı Sedefhan Oğuz
Akıra Back’in Açılışına Ünlü Yağdı Ziya Yılmaz - Özen Kuzu