Ageless Clinic Key Party’e Ünlü İsimler Akın Etti

Ageless Clinic Key Party’e Ünlü İsimler Akın Etti Ageless Clinic Key Party’e Ünlü İsimler Akın Etti

İstanbul Cerrahi Sağlık grubu bünyesinde yer alacak olan Ageless Clinic 8 Şubat Pazartesi akşamı düzenlediği muhteşem parti ile önümüzdeki günlerde açılacağı müjdesini verdi. Sağlıklı yaşam merkezi aldı altında açılacak olan Ageless Clinc “beageless” mottosu ile düzenlediği partinin konsepti ise “key party” idi. İş, sanat, spor ve cemiyet hayatından pek çok önemli konuğun katılımıyla gerçekleşen partide davetliler, mekana kendilerine özel gönderilen bir anahtar ile giriş yaptılar.

Aralarında özge Ulusoy, Hakan Sabancı, Songül Karlı, Akasya Aslıtürkmen, Ayşegül çoruhlu, Gökhan Türe, Tamer Yılmaz, Simge Tertemiz, Hande Karaduman, Emel Yıldırım, Ece Begüm Yücetan, Bülent Göktuna, Gediz Doğay, Serap Tübik, Tolga Sezgin, Billur Kalkavan. Batuhan Ekşi, Pelin öztekin, Kıvanç Arslan, Ayşe Kucuroğlu, Alper Kul, Irmak ünal, Emre Karabacak, Ayşegül Uluç, önder Bekensir, İrem Derici, Rıza Esendemir, Tolga Göksel, Şeyda Altuğ, Gül Erçetingöz, Ayşe özyılmazer, Esra Türker, Berrin Aksoy, Burcu Hattat, Merve Oflaz, özge özberkYiğit Dikmen, Esra Kaktüs, Zeynep Mansur, Hakan öztürk, Irmak Atuk, Mert Vidinli, Ayşe Boz, Pervin Aksoy, Didem Balçın, Sinem öztürk, Cem Belevi, Cengiz Abazoğlu, Tanem Sivar gibi iş, cemiyet, spor ve sanat hayatının pek çok ünlü isminin katıldığı partide konuklar bütün gece keyifli vakit geçirdiler.

İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu’nun, kendine değer veren, her daim sağlıklı ve güzel kalmak ve kendine yatırım yaparak koruyucu sağlık hizmeti almak isteyen seçkin misafirleri için 2016’da hayata geçireceği Ageless Clinic kişiye özel hizmet sunan butik bir merkezdir. Anti – Aging, Cinsel Sağlık, Güzellik ana başlıkları altında 150’nin üzerinde hizmet kolu olan Ageless Clinic  “Life Management” – ‘’Tek merkezde, tamamen bilimsel metodlarla ve kişiye özel yaklaşımlarla tam çözüm’’ anlayışı ile Avrupa ve Ortadoğu’da ilk ve tek olma özelliği de taşımaktadır.

Anti – Aging altında intravenöz beslenme, kök hücre, genetik, homeopati, ketojenik beslenme, vitamin mineral takviyeleri gibi geniş bir hizmet yelpazesi olan Ageless Clinic;  akupunktur, menopoz, andropoz, kadın ve erkek cinsel sağlığı,  kozmetik/güzellik, tıbbi detoks, alkali beslenme, ayurveda, bio uyumlu hormon tedavisi, saç ekimi, medikal estetik uygulamaları, lazer uygulamaları, nefes kliniği, obezite cerrahisi gibi alanlarda uzman kadrosu ile hizmet verecektir .