10. Yılın Aşkına, 10 Binlerce Hediye Cevahir Ağacında

10. Yılın Aşkına, 10 Binlerce Hediye Cevahir Ağacında 10. Yılın Aşkına, 10 Binlerce Hediye Cevahir Ağacında

4 Aralık’ta keyifli ve kazançlı alışverişin adresi İstanbul Cevahir’de kuruluşunun 10. yılına özel hem eğlenceli hem de anında kazandıran “Hediye Ağacı” kuruluyor. “Hediye Ağacı”na giren herkes 2016’ya on binlerce sürpriz hediye ile coşkulu bir merhaba diyor.

Cevahir Alışveriş Merkezi; 4 Aralık - 17 Ocak tarihlerinde, misafirlerine anında birbirinden muhteşem hediyelerden birini kazanma şansı sunuyor. 250 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm ziyaretçiler, 1. kat orta alanda kurulu olan yılbaşı ağacı şeklindeki görkemli hediye kabinine girip havada uçuşan zarflardan birini yakalıyor ve yakaladıkları zarfta belirtilen hediyeyi kazanıyorlar. üstelik “Hediye Ağacı”nda boş yok!  Gelen herkes mutlaka kendisini sevindirecek sürpriz bir hediye ile Cevahir’den ayrılıyor.

 

Sevdiklerinizi ve kendinizi aynı anda mutlu etmek istiyorsanız, barındırdığı 300’e yakın markası ile binlerce ürün alternatifi sunan İstanbul Cevahir’e gelin, hem sevdiklerinizi sevindirecek hediyeler seçin hem de unutulmaz bir yılbaşı deneyimi yaşayın.

 

Eğlenceli ve anında kazandıran etkinlikler Cevahir sizi bekliyor!