Gökhan & Zeynep Öztürk,Şık Bir Düğünle Dünya Evine Girdiler

Gökhan & Zeynep Öztürk,Şık Bir Düğünle  Dünya Evine Girdiler Gökhan & Zeynep Öztürk,Şık Bir Düğünle Dünya Evine Girdiler

Öztürk İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Öztürk ile İç Mimar Zeynep Öztürk muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Pullman Otel’de gerçekleşen ve 600’den fazla kişinin genç çifti yalnız bırakmadığı düğüne çiftin aileleri, iş ve sosyal yaşam dünyasından dostları katıldı.  

İnşaat sektörünün önemli isimlerinden Öztürk İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Öztürk ile İç Mimar Zeynep Öztürk muhteşem bir düğünle dünya evine girdi. Pullman Otel’de gerçekleşen şık düğüne çiftin aileleri, iş ve sosyal yaşam dünyasından dostları katılım gösterdi. 600’den fazla kişinin katıldığı düğünde Gökhan Öztürk ile Zeynep Öztürk’ün nikahını kıyan isim Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu oldu. Davetlilerin huzurunda bir ömür boyu beraber olmaya “Evet” diyen Gökhan-Zeynep Öztürk çifti, nikah töreni sonrası evli olarak ilk danslarını yaptı. İlk danslarını zeybek oynayarak yapan Öztürk çifti salondaki tüm gözleri üstünde toplayarak büyük ilgi çekti. Dansın ardından masaları dolaşan Gökhan-Zeynep Öztürk çifti, tebrikleri mutlulukla kabul etti. Gecede Zeynep Öztürk tasarımı kendisine ait gelinliğiyle göz kamaştırırken Gökhan Öztürk ise Boss imzalı damatlığı ile oldukça şık bir görünüm sergiledi. Çiçeği burnunda çiftin balayı için tercihi ise Phuket adaları oldu.
 
Gökhan & Zeynep Öztürk,Şık Bir Düğünle  Dünya Evine Girdiler Zeynep-Gökhan Öztürk
Gökhan & Zeynep Öztürk,Şık Bir Düğünle  Dünya Evine Girdiler Zeynep-Gökhan Öztürk
Gökhan & Zeynep Öztürk,Şık Bir Düğünle  Dünya Evine Girdiler Zeynep-Gökhan Öztürk