Well-Being Lideri Dünyaca Ünlü Otel Zinciri Markası “Westin” Türkiye’de

Well-Being Lideri Dünyaca Ünlü Otel Zinciri Markası “Westin” Türkiye’de Well-Being Lideri Dünyaca Ünlü Otel Zinciri Markası “Westin” Türkiye’de

Marriott International'ın Premium otel markası, Westin Hotels & Resorts, Türkiye’deki ilk oteli “The Westin İstanbul Nişantaşı” ile misafirlerine kapılarını açtı. Otelciliğin global well-being lideri, Türkiye turizmine yepyeni bir soluk getirecek.   

Marriott International’ın well-being alanındaki lider markası Westin, Türkiye’deki ilk oteli “The Westin İstanbul Nişantaşı” ile wellness odağını şehir merkezine taşıyor. Seyahat kültürünü konfor ve iyi olma haliyle buluşturarak konuklarına alıştıkları düzenlerinden vazgeçmeden, seyahat etme imkanı sunan The Westin İstanbul Nişantaşı, Türkiye turizmine yepyeni bir soluk kazandıracak

Şehrin yeni keşif noktası 
Yeni açılan Lotus Nişantaşı Alışveriş Merkezi'ndeki ofis-rezidans kompleksinin içinde yer alan The Westin İstanbul Nişantaşı’nda çoğu balkonlu ve teraslı olmak üzere toplam 150 oda ve süit Westin’e özel içinde egzersiz imkanı sunan WestinWORKOUT® odalar dahil farklı tip oda seçenekleri sunuyor. Markanın Türkiye’deki ilk oteli olma özelliğini taşıyan The Westin İstanbul Nişantaşı, Westin markasının well-being odağını şehir merkezine taşırken; seyahat kültürünü konfor ve iyi olma haliyle  buluşturuyor. 

Otel, konforlu ve şık mimarisiyle Westin’in altı marka mottosu "Sleep Well, Eat Well, Move Well, Feel Well, Work Well, Play Well” ile destekliyor. 150 oda ve süitin tamamında Westin’in dünyaca ünlü Heavenly® Bed yatakları ve uykuya yardımcı ürünler bulunuyor. Ayrıca sağlıklı uykuyu teşvik eden hafif Sleep Well menüsü, oda servisine dahil olarak 24 saat boyunca misafirlere özel hizmet sunuyor. Odalarda SPA benzeri bir rahatlama deneyimini için banyolar beyaz çay özlü Heavenly® Bath ürünleri, yumuşacık havlu takımları ve yağmur duşları yer alıyor. Technogym fonksiyonel antrenman ürünleri, ağırlıklar ve kardiyo cihazlarının yer aldığı WestinWORKOUT® fitness stüdyosu ise misafirleri egzersiz rutinlerinden geri kalmadıkları bir seyahat deneyimine davet ediyor. Buna ek olarak özel RunWESTIN® programı dahilinde dışarıda spor yapmak isteyen konuklar, grup halinde veya Run Concierge ekibi tarafından kendilerine özel hazırlanmış rotalar eşliğinde şehri keşfederken egzersiz programlarını tamamlayabiliyor.

Westin’in misafirlerinin seyahatleri boyunca iyi hissetmeleri için gösterdiği çaba otelin mutfağına da ilham veriyor. Lobide yer alan ve arka bahçesiyle ziyaretçilerine keyifli zaman geçirmeyi vaat eden Akdeniz esintili Corte Verde Restoran’da en iyi ve en taze malzemelerle hazırlanmış yiyecekler, Westin’in bol seçenekli “Eat Well" menüsüyle buluşuyor. Lobide yer alan şık ve samimi Primo Cafe & Bar ise misafirleri yorucu bir günün sonunda yerel aromalarla hazırlanmış imza kokteyller ve Tex-Mex mutfağından leziz seçkilerle rahatlatıyor.
Şehrin alışveriş, sanat, kültür ve yeme içme konusunda en önemli buluşma noktası olan Nişantaşı’na konumlanan The Westin İstanbul Nişantaşı; Beyoğlu ve Taksim Meydanı’na yürüme mesafesinde. Tarihi Yarımadaya ise yalnızca 4 km uzaklıkta. Direkt metro çıkışı avantajı olan otel, Levent ve Maslak gibi şehrin en önemli iş merkezlerine de kolay ulaşım sağlıyor.