Titanic Deluxe Bodrum’da Turkuaz Suları Odanızın Havuzundan Selamlayın

Titanic Deluxe Bodrum’da  Turkuaz Suları Odanızın Havuzundan Selamlayın Titanic Deluxe Bodrum’da Turkuaz Suları Odanızın Havuzundan Selamlayın

Günün en özel saatleridir sabahın ilk ışıklarının ve akşamın son renklerinin kalbinize işlediği saatler… Bu özel anları, odanızın önündeki kendi terasınızdan girebileceğiniz havuzda sevdiklerinizle birlikte keyifle karşılamak ister misiniz? Titanic Deluxe Bodrum’un swim-up odaları işte tam da bu konforunuz için tasarlanmış.  

Ege’nin turkuaz sularını kesintisiz bir manzarayla karşılayan Bodrum’un mistik havasına hâkim odaları, konforu ile tam da aradığınız dinlenmeyi vaadediyor. Kendinizi daha özel hissedeceğiniz tamamen sedir ağacı ile döşenmiş havuza doğrudan erişimi olan swim-up odalar, balkonunda jakuzisi olan exclusive swim-up odalar sizi tam anlamıyla baştan çıkaracak. Kişiye özel yaklaşımları ile Titanic Deluxe Bodrum sizi her daim doyasıya şımartıyor.
Denizin tadını doyasıya çıkaracağınız bölgenin en uzun sahili, hele bir de ısınmayan, dolayısıyla ayağı yakmayan doğal beyaz deniz kumlu plajı ile birleşince değmeyin keyfinize. Ormanın içinde doğanın huzur verici sesleri eşliğinde kitap okumak ve kafa dinlemek isterseniz de hamak alanı biçilmiş kaftan.
Kaliteli bir yemeğin verdiği hazzı deneyimlemeyi kim istemez ki? İşte dünyaca ünlenmiş a’la carte restoranlarını ödüllü uzman şeflerin yönettiği Titanic Deluxe Bodrum’da her damak tadına hitap eden iddialı lezzetler sizleri bekliyor. Türk mutfağını Avrupa’ya tanıtan Hasır, Uzakdoğu’nun en egzotik lezzetlerini sunan Nori, ünü Avrupa’ya yayılan steakhouse markası Beef Grill Club ve en taze deniz ürünlerini bulabileceğiniz Begonvil Restoran bu yaz yenilenen yüzleriyle yeni mekanlarında sizi ağırlıyor.