Spf Cilt Bakımı Markası ‘Supergoop!’ Şimdi Türkiye’de Sadece Sephora’da

Spf Cilt Bakımı Markası ‘Supergoop!’ Şimdi Türkiye’de Sadece Sephora’da Spf Cilt Bakımı Markası ‘Supergoop!’ Şimdi Türkiye’de Sadece Sephora’da

Holly Thaggard’ın güneş koruyucu ürünlerini herkes için günlük bakım rutininde öncelik haline getirmeyi ve SPF’in önemini ön plana çıkarmayı hedefleyen markası Supergoop! Sephora Türkiye ile cilt bakım tutkunlarıyla buluşuyor. Thaggard’ın SPF cilt bakım markası, nisan ayı itibariyle sadece seçili Sephora mağazaları, sephora.com.tr ve Sephora App’de satışa sunuluyor.  

2005 yılında Holly Thaggard tarafından hayata geçirilen, cildinizin her gün UV ışınlarından korunmasına yardımcı olacak etkili formülleriyle SPF cilt bakım markası Supergoop!, nisan ayı itibariyle Sephora mağazalarında ve online sitesinde yerini alıyor.
Eski bir okul öğretmeni ve anne olan Thaggard’ın yakın bir arkadaşına 29 yaşında cilt kanseri tanısı konulmasının ardından kurduğu Supergoop!, 15 yıllık inovatif ürün geliştirme süreci ve günlük SPF kullanımını eğlenceli hale getirerek kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan formülleri sayesinde SPF alanında uzman bir marka olarak itibar kazandı. Tüm dünyada güneş koruyucu algısını değiştirmek için harekete geçen Thaggard, yenilikçi SPF formülleri ve özenle düşünülmüş içeriklere sahip cilt bakım ürünleri geliştirerek herkesin severek kullanacağı SPF ürününü keşfedip seçmesine olanak tanıyor.
Supergoop! tüm cilt tiplerine ve yaşam tarzlarına uygun, etkili ve dermatolojik olarak test edilmiş formüllere sahip geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.
Supergoop! ürünleri arasında ise makyajı sabitleyen bir baz veya doğal bir bitişle cildi mükemmelleştiren günlük bir cilt bakım ürünü olarak kullanılabilen Unseen Güneş Koruyucu dikkat çekiyor. %100 görünmez ve ağırlık yapmayan formülüyle Supergoop! çok satan listenin başında yer alan güneş koruyucu, 40 dk boyunca cildinizde güçlü şekilde etki ederek suya ve tere karşı dayanıklılık sağlıyor. Temiz, güçlü ve antioxidan bakımından zengin içeriğiyle Unseen Güneş Koruyucu, cilt bakımını keyifli ve muhteşem bir ritüele dönüştürüyor.