Sianji Well-Being Yaz Sezonuna Hazır

Sianji Well-Being Yaz Sezonuna Hazır Sianji Well-Being Yaz Sezonuna Hazır

Bodrum’un ilk lüks kaplıca oteli olan “Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum”, 5 Haziran 2020 tarihinden beri pandemi sürecinde üst düzey hijyen önlemleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Kısa bir mola vermek isteyenlere muhteşem bir tatil deneyimi yaşatan Sianji Well-Being, bağışıklık sistemini destekleyici 4 ayrı sağlık ve diyet programı, ödüllü SPA hizmeti, tamamlayıcı tedavi unsuru olarak bilinen kaplıcası ve 7 farklı spor aktivitesi ile misafirlerine kalite konaklama seçenekleri sunuyor.  

Sianji Well-Being, evlere kapanarak geçirilen, kaygı ve yoğun stres dolu salgın travmasından arınmak isteyenlere sudan gelen şifayı sunuyor. 5 Haziran 2020 tarihinden bu yana iç rahatlatan tedbirleriyle hizmet vermeye devam eden Sianji Well-Being, yeni sezon için tüm hazırlıklarını tamamlayarak misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Sianji Well-Being’de Sağlıklı Tatil İmkanı
Doğal termal su kaynağını denize karşı, lüks hizmet anlayışıyla sunan Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum, aldığı üst düzey tedbirleri ile hayatın normalleşme sürecinde kendini yenilemek isteyenleri davet ediyor.  

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi sağlık oteli unvanına sahip olan “Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum” sağlıklı beslenmek isteyen misafirlerine; Raw Food Detoks, Master Detox, Anti-Aging Diyet ve Ketojenik diyet programları ile 12 ay boyunca eşsiz bir yenilenme deneyimi sunuyor. Sianji Well-Being uzman ekibinin kontrolünde uygulanan sağlık programları; misafirlerin sağlıklı ve zinde kalmasını, enerji seviyelerini yükseltmeyi ve günlük hayatın yarattığı negatif etkilerden arınmalarını hedefliyor.
Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum Hotel, 4 ayrı sağlık ve diyet programı ve ödüllü SPA hizmetine tamamlayıcı tedavi unsuru olarak bilinen ‘kaplıca’sı ile kusursuz hizmet veriyor. Bodrum’un ilk lüks kaplıca oteli olma özelliği taşıyan “Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum”, kaplıcası sayesinde romatizmal hastalık ve cilt hastalıklarına da önemli bir çözüm sunuyor. Grup ve özel olarak uygulanan SPA terapileri, masajlar, zihin ve ruh terapilerini bir arada sunan otel, ruh ve bedensel fonksiyonlarını birlikte harekete geçiriyor. Aynı zamanda Sianji Well-Being’de pilatesten havuz cimnastiğine doğa yürüyüşünden yogaya kadar detoks programlarını destekleyici 7 farklı spor aktivitesi bulunuyor. Sunduğu tüm hizmetlerle huzurlu ve dinlendirici bir tatil imkanı veren otel, misafirlerin aynı zamanda kendilerini yenilenmiş şekilde evlerine dönmelerini sağlıyor.
Sağlıklı tatilin vazgeçilmez adresi Sianji Well-Being Hotel’i tercih eden misafirler, ister süit odalarda konforun tadına varabiliyor isterlerse de villalarda konaklayarak tesisin tüm imkânlarından yararlanabiliyor.