Rixos Premium Bodrum İle Yeniliği Hissedeceksiniz

Rixos Premium Bodrum İle Yeniliği Hissedeceksiniz Rixos Premium Bodrum İle Yeniliği Hissedeceksiniz

Rixos Premium Bodrum, misafirlerini bu sezon yenilenen donanımı ve altyapısı, özelleşmiş konsepti ve genişleyen hizmet yelpazesiyle karşılıyor. Konuklarına her zamanki zarafetle hizmet verecek olan otel yeni sezona “Yenilenmeyi Bizimle Hissedin” sloganı ile heyecan verici bir giriş yapıyor.  

Bodrum’un en gözde otellerinden Rixos Premium Bodrum misafirlerini yeni sezonda yenilenen yüzüyle karşılamaya hazırlanıyor. Otelin yenilenmiş konsepti, doğanın merkeze alındığı yepyeni bir sadelikte tasarlandı. Genişletilmiş ve 6000 m² alana çıkarılmış yumuşak ve ince doğal kum ile kaplı plajda yapılan peyzaj çalışmaları ile misafirler daha yeşil bir ortam ve asırlık zeytin ağaçları ile buluşmanın keyfini sürecek. Yüzme ve güneşlenme iskelesi, konforlu şezlonglar, gölgelikler, plaj ve havuz etrafında kişiye özel servis ile lüks pavilyonlar da yeni sürprizler sunacak. Son yıllarda önem kazanan tatil deneyimleri spor, dans, aktivite, doğru beslenme; kısaca sağlıklı tatile ilişkin her şey, Rixos Premium Bodrum’da konunun uzmanları tarafından birebir sunuluyor. Otel yenilenen konseptiyle konuklarına çok çeşitli etkinlik ve aktivite imkanları sağlıyor. Antigraviti yoga, en yeni fitness trendlerinden olan pole dance, crossfit, tabata, dövüş sanatları, aqua spinning, aqua fit mat, pedalling ve meditasyon tesisteki yeni eklenen aktiviteler arasında yer alıyor.  

YENİLENEN RESTORANLARDA BENZERSİZ LEZZETLER
Rixos Premium Bodrum, zerafetin ve sade lüksün bir araya geldiği, yenilenen restoranlarında ünlü şefleri ile misafirlerine benzersiz lezzetler sunacak. Otelin ana restoranı modern Türk mutfağına uluslararası yorumlar getirirken, Rixos Premium Bodrum şefinin enfes yemekleri yanında klasik lezzetler de burada konukların tadımını bekleyecek. Otelde yer alan Uzak Doğu restoranı "Umi Teppanyaki", deniz ürünleri restoranı "Kalamata,” İtalyan restoranı “L’olive” ve yeni pastane “Patisserie Art” misafirlere eşsiz gastronomik deneyimler sunuyor.