Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’yi Marriott Farkı ve Ayrıcalıkları ile Keşfedin

Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’yi Marriott Farkı ve Ayrıcalıkları ile Keşfedin Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’yi Marriott Farkı ve Ayrıcalıkları ile Keşfedin

Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme, Marriott otel grubuna ait The Luxury Collection markasının Türkiye'deki üçüncü oteli olarak Ege Denizi’nin büyüleyici sahili Çeşme’de rakipsiz lüksü tanımlayan servis anlayışı ile hizmet vermeye devam ediyor.  

İzmir’de Marriott otel grubuna ait The Luxury Collection’ın lüks otel kategorisinde hizmet veren ilk oteli de olan Reges Çeşme, markanın rafine lüks anlayışını, hem Çeşme’ye adım mesafesi uzaklığındaki  kolay ulaşılabilen destinasyonunda hem de izole ve güvenilir ortamında sunuyor. Ege’nin otantik destinasyonlarına olan yakınlığı ile de uğrak noktası olacak Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çesme, iki ayrı binasında bulunan 93 oda ve 11 suitinde Ceşme Yarımadası’nın panoramik deniz manzarasını tüm misafirlerine sunuyor.

The Luxury Collection markasının otantik deneyim, şık atmosfer ve zarafet yaklaşımını misafirlerine sofistike lüks bir konaklama deneyimi olarak sunan Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme, farklı konaklama paketleriyle de unutulmaz bir deneyim vadediyor.

3 gece kal 2 gece ödemeli konaklama ayrıcalığını yaşayın…
Reges Çeşme, 30 Haziran 2021’e kadar devam edecek tüm oda kategorilerinde geçerli 3 gece kal 2 gece öde fırsatının yanı sıra 1 Temmuz-4 Eylül arasında geçerli olacak ve süit oda kategorisinde geçerli olacak 3 gece kal 2 gece öde hizmeti ile de misafirlerine benzersiz ayrıcalıklar sunuyor. Ayrıca 1 Temmuz-31 Ekim 2021 tarihleri arasında geçerli olacak ve tüm oda kategorilerinde geçerli olan yüzde 15 erken rezervasyon indirim ayrıcalığı da Reges Çeşme misafirlerini bekliyor.

Ege’nin gurme lezzetleri ile keşfe devam edin…
Reges Çeşme’de Hemera ve Safran restoranları da Ege deniz mahsülleri ve İtalyan mutfağının eşsiz lezzetlerinin yanı sıra uluslararası lezzetlerini de sunmaya ve taze ve organik ürünlerin kullanıldığı sağlıklı menülerini  servis etmeye hazırlanıyor.

Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çesme’nin eşsiz sahilinde kişiselleştirilmiş sakin ve huzur dolu bir tatil hedefleyen misafirler için kişiye özel kabanaları  ve  ayrıca iki ayrı açık havuzu  buluyor. Geniş dış mekanlarında unutulmaz etkinliklere ev sahipliği yapan otel, bölgenin en popüler düğün ve davet mekanı olarak göze çarpıyor.

Fitness merkezi, sauna ve buhar odası alanları, Türk Hamamı, masaj odaları ve kapalı havuzu ile 1400 metrekarelik alana yayılmış Spa Reges otelde konaklayan misafirlerin Spa deneyimi yaşamalarına olanak sağlıyor.

Mimaride Çeşme’nin otantik ruhunu yansıtan figürler…
Yerden tavana cam kaplı geniş pencerelerinden Ege’nin tüm güzelliklerini gözler önüne seren odalar ferah ve geniş alanlarının tasarımlarında doğanın zengin nüanslarını yansıtıyor. İyi şans getirdiğine inanılan tavus kuşu görselleri  odaları  süslerken, yatak baş ucunda bulunan Sakız Ağacı yaprağı  figürleri Çeşme’nin otantik ruhunu yansıtıyor. Odaların tasarımında kullanılmış olan mermerler, oyma işi ahşap detaylar, nötr renk paletinin ferahlatıcı etkisini yansıtıyor.

Klasik Türk misafirperverliğini The Luxury Collection markasının zarafeti ile harmanlayarak sunan Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme bölgeye benzeri görülmemiş bir konaklama deneyimi getiriyor.