Radisson Blu Bosphorus Hotel’de Yeni Yıl Kutlaması

Radisson Blu Bosphorus Hotel’de Yeni Yıl Kutlaması Radisson Blu Bosphorus Hotel’de Yeni Yıl Kutlaması

Radisson Otel Grubu, yeni yıla girmeye sayılı günler kala İstanbul’un ikonik otellerinden Radisson Blu Bosphorus Hotel, İstanbul’da yeni yıl brunch daveti gerçekleştirdi. Radisson Otel Grubu Türkiye Bölge Ofisi yöneticilerinin ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyonda ayrıca Alara Noyan Trio’nun mini Jazz konseri eşlik ederken astrolog Elif Bozkurter 2023 yılını astrolojik açıdan değerlendirdi.  

2023’e çok az bir süre kala Radisson Otel Grubu, yeni yıl heyecanını özel bir brunch davetiyle kutladı. Radisson Otel Grubu - Afrika ve Türkiye’den Sorumlu İş Geliştirme Başkanı Ramsay Rankoussi’nin ve Radisson Otel Grubu Türkiye Bölge Ofisi Satış, Pazarlama, İnsan Kaynakları, IT Hizmetleri, Teknik & Dizayn, Finans ve Franchise & Geliştirme yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen özel buluşmada misafirler bir araya geldi.

Otelin deneyimli şefi Sefa Ceylan ve ekibi davete özel bir brunch menüsü hazırladı. İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasına karşı gerçekleşen brunch’a Alara Noyan Trio Jazz müzikleriyle eşlik etti. Vokalde Alara Noyan, saksafonda Kemal Ergün ve gitarda Melih Can Yardı’nın yer aldığı grup misafirlerin beğenisini topladı. Özel Jazz performansına ek olarak, astrolog Elif Bozkurter ile bir astroloji sohbeti gerçekleştirildi. Elif Bozkurter, “2023’te burçları neler bekliyor?” başlığı altında misafirlere önümüzdeki yılın astrolojik bilgilerini verdi.

İstanbul’un en ikonik lokasyonlarından Ortaköy'de yer alan Radisson Blu Bosphorus Hotel, İstanbul, misafirlerine Boğaz'a bakan eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyor. Otelin otantik restoranı Et Cetera’da enfes etler, mezeler ve ağız sulandıran ev yapımı gurme burgerler servis edilirken Cruise Lounge Bar’da ise zengin kokteyl, bira ve şarap çeşitleri bulunuyor. Birçoğu Boğaz manzarasına sahip 139 oda ve süit bulunan otelde, ücretsiz Wi-Fi, yağmur duş, oda içi kahve ve çay makinesi gibi olanaklar sunuluyor. Otel, İstanbul’un tarihi yerleri, etkileyici kültür/sanat mekanları, restoranlar, kafeler ve barlarla dolu Ortaköy’deki ideal konumuyla misafirlerine unutulmaz bir konaklama vadediyor.