Navıtas Spa: Tarihin İçinde Büyülü Bir Atmosferde Eşsiz Bir Spa Keyfi

Navıtas Spa: Tarihin İçinde  Büyülü Bir Atmosferde  Eşsiz Bir Spa Keyfi Navıtas Spa: Tarihin İçinde Büyülü Bir Atmosferde Eşsiz Bir Spa Keyfi

Hagia Sofia Mansions İstanbul Curio Collection by Hilton, sunduğu hizmetlerin yanı sıra 1500 yıllık bir SPA merkezine ev sahipliği yaparak eşi benzeri olmayan çok ayrıcalıklı ve özel bir merkez olarak hizmet sunuyor. Tarihi Roma sarnıcının içerisinde yer alan Navitas SPA, kişiye özel hizmet anlayışı ile eşsiz bir deneyim yaşatıyor.  


Hagia Sofia Mansions İstanbul'un lüks spa merkezi olan Navitas SPA, üst düzey pek çok hizmet sunarak misafirlerine eşsiz bir keyif ve deneyim sunuyor. Atmosferin ruhuna uygun olarak sunulan masaj terapileri ruh, beden ve akıl uyumuna odaklanıyor. Eski Türk geleneklerinin iyileştirici etkileriyle, egzotik Orta Asya masajlarını profesyonel ekip uygularken, 13 farklı masaj ve bakım paketiyle misafirlerine hizmet veren Navitas SPA'da, Uzak Doğu, İsveç, Aromaterapi, Mum, Sultan, Sıcak Taş masajı ve Sihr-i Sarnıç çift terapi paketi sıklıkla tercih edilen bakımlar arasında yer alıyor.

Navitas Spa, Osmanlı'dan Uzakdoğu'ya uzanan geniş yelpazedeki masaj ve terapilerde kullanılan aromatik yağlar ile vücudun ölü derisi atılırken cilt tazeleniyor ve vücuttaki toksinlerin atılmasına yardımcı oluyor. Yağdan ve yağlı masajdan hoşlanmayanlar için ise eski Kızılderili iyileştirme metotlarına dayanan `La Stone Terapi` ile vücudun belirli bölgelerine konulan ısıtılmış taşlar eşliğinde farklı bir deneyim yaşatıyor. Tarihi Spa’daki buhar odaları, Sauna, geleneksel Türk Hamamı, özel dinlenme odaları ve gün ışığı alan fitness salonu da sunulan hizmetler arasında yer alarak misafirlerine kusursuz bir keyif yaşatıyor.

İnstagram: sarnicnavitasspa