Mövenpick Bosphorus Yeni Yılı İtalyan Lezzetleri ve Eğlence Dolu Müzikleriyle Karşılıyor

Mövenpick Bosphorus Yeni Yılı İtalyan Lezzetleri ve Eğlence Dolu Müzikleriyle Karşılıyor Mövenpick Bosphorus Yeni Yılı İtalyan Lezzetleri ve Eğlence Dolu Müzikleriyle Karşılıyor

Merkezi konumu, muhteşem boğaz manzarası ve üst düzey hizmet anlayışıyla dikkat çeken Mövenpick Bosphorus, yılbaşı akşamında muhteşem bir eğlenceye ev sahipliği yapacak. Misafirler, ünlü DJ Ali Sayar’ın şarkılarıyla yeni yılı karşılayacak. Şef Vittorio, yeni yıl akşamına özel hazırlanmış imza lezzetleriyle benzersiz bir gastronomi deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.  

Mövenpick Bosphorus, yeni yıla hem eğlenceli hem de lezzetli bir başlangıç yapmak isteyen misafirlerini bekliyor. Yılbaşı akşamında, sevilen DJ Ali Sayar şarkılarıyla misafirleri eğlendirirken, Şef Vittorio menüsüyle gastronomi şöleni yaşatacak. 5 aşamalı yeni yıl menüsünün başlangıcında şefin özel ikramı ve çeşitli ara sıcak tatlar misafirlerin beğenisine sunulacak. Ana yemek seçeneklerinde ise tavada mühürlenmiş deniz levreği fileto, fırınlanmış dana kaburga, barolo şarabında dinlendirilmiş balzamik sirke soslu bonfile olacak. Şef Vittorio, 3 seçenekli imza tatlılarını misafirlerin beğenisine sunacak.