METT Hotel & Beach Resort Bodrum, Yeniden Yaşamı Kutlamaya Davet Ediyor

METT Hotel & Beach Resort Bodrum, Yeniden Yaşamı Kutlamaya Davet Ediyor METT Hotel & Beach Resort Bodrum, Yeniden Yaşamı Kutlamaya Davet Ediyor

Sunset Hospitality Group markası METT Hotels&Resorts’un Türkiye’deki  ilk oteli METT Hotel & Beach Resort Bodrum, 23 Nisan 2022’de tekrar kapılarını açmaya hazırlanıyor.  

Dünyanın önde gelen turizm ve eğlence yatırım gruplarından Sunset Hospitality Group’un markası METT Hotels&Resorts’un Türkiye’de geçen yaz açtığı ilk oteli olan METT Hotel & Beach Resort, Bodrum, misafirleriyle birlikte yaşamı kutlayacak ve paylaşacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Condé Nast Traveller Middle East edisyonu Okur Ödülleri kapsamında, “2021’in En İyi Yeni Uluslararası Oteli” de seçilen Mavi Bayrak statüsü kazanmış olan METT Hotel & Beach Resort, Bodrum Marina’dan yalnızca birkaç dakika uzaklıkta, büyüleyici manzarası ile konuklarına unutulmaz anlar yaşatacağı yeni sezonunu 23 Nisan’da açmayı planlıyor.

Sade ve neşeli Akdeniz hayatından ilham alan METT, sosyalleşmenin ve eğlencenin tüm deneyimin merkezinde yer aldığı bir yaşam tarzı sunan rafine, zarif ve rahat bir otel koleksiyonu olarak yerini almaya devam edecek.

METT Hotel & Beach Resort, bünyesinde yer alan uluslararası İtalyan konseptli restoranı Isola Manzara Gardens, alışılmış ‘beach club’ konseptini sarsan FOLIE Restaurant & Sea ve Mavi Bayraklı berrak denizinin yanı sıra en iyi Türk hamamı deneyimini ve aromaterapiden Thai masajına kadar birçok seçenek sunan MOI Spa merkezi ile de Bodrum severlerin 2022 sezonunda vazgeçilmez durağı olmaya aday.

METT Social Living’in sunduğu güzellikleri birlikte kutlamak ve keşfetmek!
Bodrum’un en güzel plajlarından birinde, Mavi Bayraklı masmavi denizi ile FOLIE Restaurant & Sea, alışılmış ‘beach club’ konseptini adeta sarsıyor. Fransızca'da 'delilik' anlamına gelen FOLIE’nin benzersiz konsepti, iki eşsiz deneyim ile tanımlanıyor; yükseltilmiş şezlong platformu ve şık Güney Akdeniz açık hava restoranı ile METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un kartpostal güzelliğindeki Akdeniz yaşam tarzını yansıtan ortamı ile kusursuz şekilde harmanlanıyor. Zarafet ve eğlencenin taze mutfak deneyimleri, canlı müzik karışımları ve canlı eğlence ile buluştuğu FOLIE, yeni yaz sezonunda sizleri karşılamaya hazır.
METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un  bünyesinde yer alan, ezber bozan bir diğer lokasyon ise, akşam yemeği için hem şık hem de rahat bir ortam sunan İtalyan restoranı Isola Manzara Gardens. Dünyanın dört bir yanından İtalya'nın zengin yemek ortamından ilham alan Isola'nın menüsü, İtalyan klasiklerini modern ve modaya uygun bir yaklaşımla yeniden ziyaret ediyor. Misafirlerine kendi yorumu ile sofistike Akdeniz mutfağını sunan Isola, METT Hotel & Beach Resort’ta eşsiz Bodrum ve Bodrum Kalesi manzarası ile bu yazın vazgeçilmez adresi olacak.          

Eşsiz lezzetleri ve mükemmel atmosferi ile METT Hotel & Beach Resort Bodrum, konuklarının sakinlik arayışını MOI Spa ile karşılıyor. 850 metrekarelik bir alanda, uzmanlar, tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak zihninizi ve bedeninizi yatıştırmak, şımartmak, stres atmak veya canlandırmak için tasarlanmış en iyi kaplıca tedavisini seçmenize yardımcı oluyor. Tuz odası, Buhar odası, Sauna ve ısı kontrollü havuzun da mevcut olduğu MOI Spa, bu yaz sezonunda sizi rahatlatmak ve keyfinizi maksimize etmek için kapılarını yeniden açıyor.

METT Hotel & Beach Resort Bodrum, konuklarını 23 Nisan tarihi itibariyle METT Social Living’in sunduğu güzellikleri birlikte kutlamaya ve keşfetmeye davet ediyor.