Merit Starlit Hotel&Residence / Residence’nı Al, Kiraya Ver, Yüksek Gelir Elde Et

Merit Starlit Hotel&Residence / Residence’nı Al, Kiraya Ver, Yüksek Gelir Elde Et Merit Starlit Hotel&Residence / Residence’nı Al, Kiraya Ver, Yüksek Gelir Elde Et

Adriyatik denizinin eşsiz maviliği ve görkemli Balkan Dağlarıyla çevrili bir doğa cenneti olan Karadağ’ın hızla gelişen sahil kenti Budva’da yükselen Merit Starlit Hotel&Residence, ziyaretçilerine lüks bir yaşamın ve cazip yatırım fırsatlarının kapılarını aralıyor. Yatırımcılarına mülklerini kullanmadıkları zamanlarda yüksek kira getirisiyle gelir elde etme fırsatı da sunan Merit Starlit Hotel&Residence, Budva’nın turizm potansiyeli sayesinde karlı bir yatırım haline geliyor. Aynı zamanda sunduğu ‘butler’ hizmetiyle kişiye özel yardımcı da sağlayan projede yatırımcılar tercihlerine uygun şekilde her hizmete kolayca ulaşabilecek.  

Merit International’ın yeni projesi Merit Starlit Hotel & Residence, Budva’nın kalbinde ayrıcalıklı bir hayat ve avantajlı bir yatırım imkânı sunuyor. Antik şehrin yanı başında yükselen 11 katlı Merit Starlit’te 44 otel odası ve 49 rezidansın yanı sıra dünya standartlarında hizmet sunacak iki restoran, SPA ve fitness merkezi de bulunuyor. Budva’nın en önemli kıyısında konumlanan Merit Starlit’teki tüm rezidanslara, otelin 5 yıldızlı hizmetlerinin tamamından yararlanma imkânı sunuluyor. Merit Starlit Residence’ın seçkin sakinleri, Concierge & Pro Butler hizmetlerine ve dünyaca ünlü mutfakların lezzetlerine bir telefon uzaklıkta olacak. Bu özelliklerin yanı sıra 2 bin metrekarelik alan üzerinde kurulacak olan casino’yu da misafirlerinin hizmetine açacak olan Merit Starlit, canlı oyun masalarında ve slot makinelerinde dünyanın en çok tercih edilen oyunlarını güvenle oynama zevkini doyasıya yaşatacak.

CONCIERGE & PRO BUTLER HİZMETİYLE EN ÖZEL SİZSİNİZ
Merit Starlit Hotel & Residence her detayıyla kendinizi özel hissettiriyor. Her katta özel görevlinin yer alacağı Concierge & Pro Butler hizmetiyle yatırımcılar sabah kahvaltılarından şehir turlarına, akşam yemeklerinden gece eğlencelerine kadar her şeyi en ince detayıyla düşünülen bir hayatın tadını çıkartıyorlar. Kahvaltıda tercih ettiği seçeneklerden lüks araçlarla özel rehberli şehir turu yapabilen yatırımcılar akşamları ise favori restoran ve gece kulüplerinde yerleri ayrılmış ve masaları hazırlanmış olarak karşılanıyorlar. Kişilere ise sadece anın tadını çıkarmak kalıyor.

AVRUPA’NIN YENİ KALBİNDE CAZİP YATIRIM FIRSATI
Türk konukseverliği, güvenirliği ve emsalsiz müşteri hizmeti ile konuklarının sevgisini ve sadakatini kazanan Merit International, Merit Starlit ile cazip bir yatırım teklifi sunuyor. Ön satışa sunulacak 10 farklı tipteki 30 rezidansa özel olan sistem sayesinde yatırımcılar kullanmadıkları dönemlerde dairelerini Merit Starlit Hotel & Residence yönetimine devrederek yüksek kira getirisi de elde edebilecekler. Budva’nın turizm potansiyeli sayesinde kısa sürede yatırım dönüşü alabilecek misafirler dilediklerinde de dairelerinde kalabilecekler.
Budva sahilinde yer alan gayrimenkullere yapılan yatırımların geri dönüşü dünya standartlarından çok kısa bir zamanda gerçekleşirken Merit Starlit uyguladığı fiyatlama politikasıyla bu geri dönüşü daha da hızlandırıyor. Merit Starlit ayrıca Budva’da farklı yatırımlar yapmak isteyen iş insanlarına iş ortaklarıyla destek vererek her koşulda yanlarında yer alıyor.

MUHTEŞEM ADRİYATİK PANORAMASI VE OLD TOWN MANZARASI GÖZ KAMAŞTIRIYOR
Budva’nın en işlek caddesi üzerinde yer alan Merit Starlit Hotel & Residence, muhteşem Adriyatik panoraması ve Old Town manzarasıyla göz kamaştırırken yürüme mesafesindeki marinası ve Merit’e özel plaj imkânı ile lüks anlayışını yeniden tanımlıyor.