Mandarin Oriental, Bodrum Ayrıcalıklı Hizmetleriyle Eşsiz Bir Bayram Tatili Deneyimi Sunuyor

Mandarin Oriental, Bodrum Ayrıcalıklı Hizmetleriyle Eşsiz Bir Bayram Tatili Deneyimi Sunuyor Mandarin Oriental, Bodrum Ayrıcalıklı Hizmetleriyle Eşsiz Bir Bayram Tatili Deneyimi Sunuyor

Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koylarından Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum, bayram coşkusunu kusursuz bir tatille birleştirmek isteyen misafirlerini bekliyor. Bayram tatilleri boyunca eşsiz güzellikte masmavi bir denizin ve seçkin bir plajın ayrıcalığını yaşarken dünya modasının ikonik markaları arasında gezinerek lüks alışveriş deneyiminin keyfini çıkaran misafirler, heyecan verici bir gastronomi şöleniyle hayallerindeki tatili gerçeğe dönüştürecekler.  

Özenle düşünülmüş her detayıyla bayram ruhunu mükemmel bir biçimde yansıtan Mandarin Oriental, Bodrum, bayram boyunca performanslarıyla ilgi gören isimleri ağırlayacak. Farklı tarzda şarkılarıyla zengin bir repertuara sahip Burcu Güney, caz vokalin etkileyici ismi İpek Dinç, özgün sesiyle sevilen cover şarkılara hayatveren Aymila Taşcı ve adrenalin yükselten playlistleriyle tanınan DJ Deniz, bayram programı kapsamında Mandarin OrientalBodrum’da misafirlere müzik dolu bir tatil keyfi yaşatacak.

Mandarin OrientalBodrum’da keyifli bayram alışverişi ve eşsiz lezzetler sizi bekliyor  
Dünya modasının üst segment ikonlarını Türkiye’nin önde gelen markalarıyla bir araya getiren Mandarin Oriental, Bodrum, bayram tatilinin vazgeçilmez ritüeli bayram alışverişlerini lüks alışveriş deneyimiyle bir araya getirmeye devam edecek. Eşsiz bir atmosferde bayram alışverişinin keyfini çıkaran misafirleri Mandarin Oriental, Bodrum’un klasikleşen lezzet noktaları ve imza restoranlarında bayram tatiline özel bir tadım deneyimi karşılayacak. Uzak Doğu’nun tanınan lezzetlerini ve kokteyllerini masmavi Ege denizi ile birleştiren Hakkasan, dünyaca ünlü modern steakhouse Atelier di Carne by Dario Cecchini, Japon ve Peru lezzetlerinden esinlenen Nikkei mutfağının iki özgün mutfağı Kurochan by IOKI ve IOKI on the Beach de bayram tatilinde misafirlerini ağırlamaya devam edecek. Mandarin Oriental, Bodrumun iddialı A La Carte restoranlarına; Mandarin Bar, Blue Beach Club & Bar, Pool Bar & Restaurant, Sofra, Vakko L’atelier, ve Hafız Mustafa 1864 gibi klasikleşen lezzet noktaları da eşlik edecek. Bayram programının sürprizleri arasında 3 Mayıs akşamı Pool Bar’da gerçekleştirilecek barbekü gecesi de yer alacak.

Rezervasyon ve sorularınız için lütfen www.mandarinoriental.com/bodrum adresini ziyaret ediniz.