Lüks ve İhtişamın Tarihle Kesişimi; Hotel Les Ottomans

Lüks ve İhtişamın Tarihle Kesişimi; Hotel Les Ottomans Lüks ve İhtişamın Tarihle Kesişimi; Hotel Les Ottomans

Şıklığın, lüksün, ihtişamın ve tarihin muazzam birleşimi Hotel Les Ottomans, İstanbul Boğazı’nın kıyısında her türlü toplantı, davet ve özel etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Hotel Les Ottomans, profesyonel ekibiyle en kaliteli ve en özenli hizmeti sunarak en iyiyi deneyimleme fırsatı sunuyor.  

Hotel Les Ottomans’ın Bosfor, Sultan Merhem & Nigar, Has Oda, Kavmahal ve Meclis salonlarında düğünlerden özel davetlere, özel sinema gecelerinden toplantı ve kurumsal davetlere kadar birçok etkinlik gerçekleştirilebiliyor.
Boğaz’ın Yanı Başında, Eşsiz bir Atmosfer ve Ambians
Bosfor Salonu, 550 metrekare alanıyla kokteyl düzeninde 500 ve yemek düzeninde ise 300 kişilik kapasitesine sahip. 145 metrekare alanıyla Sultan Meryem Salonu ile 88 metrekare alana sahip olan Sultan Nigar Salonu, kullanıldığında yemek düzeninde 200 kişi, kokteyl düzende ise 250 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Muhteşem İstanbul Boğazı’nın en harika manzaralarına ev sahipliği yapan Has Oda, 127 metrekare alanıyla kokteyl düzeninde 130 ve yemek düzeninde 80 kişilik kapasiteye sahip… Benzersiz ve büyülü bir mahzen olan Kavmahal, 38 metrekare alanı ve yemek düzeninde 14 kişilik kapasitesi ile en özel butik davetlere ev sahipliği yapıyor.
Ev Rahatlığında Özel Toplantılar
Osmanlı yalısının modern tarzla buluşmuş halini andıran seçkin ve gizemli dekoruyla en özel toplantılara ev sahipliği yapan salonu Meclis, 51 metrekare alanda 16 kişi kapasiteye sahip. 
 
Lüks ve İhtişamın Tarihle Kesişimi; Hotel Les Ottomans Has Oda
Lüks ve İhtişamın Tarihle Kesişimi; Hotel Les Ottomans Has Oda
Lüks ve İhtişamın Tarihle Kesişimi; Hotel Les Ottomans Hotel Les Ottomans
Lüks ve İhtişamın Tarihle Kesişimi; Hotel Les Ottomans Kavmahal
Lüks ve İhtişamın Tarihle Kesişimi; Hotel Les Ottomans Meclis
Lüks ve İhtişamın Tarihle Kesişimi; Hotel Les Ottomans Sultan Meryem Nigar