Kameroğlu Metrohome’da Yaşam Başlıyor

Kameroğlu Metrohome’da Yaşam Başlıyor Kameroğlu Metrohome’da Yaşam Başlıyor

Kameroğlu Metrohome, projesinde yer alan Suite ve Residence bölümündeki seçenekleriyle, sizleri benzersiz bir yaşama davet ediyor. Beylikdüzü-İncirli Metrosu ile de ayrı bir değer kazanan proje, konut kredisine uygun oluşu ve sosyal tesisleriyle birlikte ailenize özledikleri konforlu yaşamı Kameroğlu güvencesiyle sunmanıza olanak sağlıyor.  

Beylikdüzü’nde E-5, metrobüs, metro yakını ve yaşam vadisinin yanı başındaki Kameroğlu Metrohome projesinde yaşam başlıyor.

Konut kredisine uygun olan Kameroğlu Metrohome projesi, Beylikdüzü-İncirli Metro projesi ile de yatırımınıza ayrı bir değer katıyor. Lüks semtlerde konut projeleri, Türkiye’nin en büyük villa projelerinden PelicanHill I. Etap ve II. Etap projeleri, 700 daireden oluşan PelicanHill Residence projesi, Capacity AVM ve PelicanMall Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ni hayata geçiren ve halen alışveriş merkezlerinin işletmelerini yürütmekte olan Kameroğlu İnşaat şimdi de Kameroğlu Metrohome projesiyle gündemde. 28 yıllık deneyimi ile yaptığı projelerde kalite ve güvenden ödün vermeyen Kameroğlu İnşaat, Beylikdüzü’nün en değerli lokasyonuna sahip 43.700 m² alanda, 1693 konut, 125 mağazadan oluşan Kameroğlu Metrohome Suites-Residence-Cadde projesiyle bölgesine değer katmayı hedefliyor.METROHOME SUITES VE RESIDENCE İLE ÖZLEDİĞİNİZ KONFORLU YAŞAMLA BULUŞUN
Kameroğlu Metrohome projesinin Suites bölümünde 2+1, 3+1, 4+1 ve dublex kapalı mutfak farklı daire seçenekleri, Residence bölümünde ise 1+1 ve 2+1 açık mutfak daire seçenekleri bulunuyor. Kameroğlu Metrohome Suites, 28.530 m²’lik alana konumlanmış, 809 daire 79 mağazadan oluşuyor. 17 Katlı 9 blok yapısı ve sosyal tesisleriyle ailenizi özledikleri konforlu yaşamla buluşturuyor. Birbirinden özel tasarlanmış mekânları, bisiklet ve koşu parkurları, çocuk oyun alanları, açık-kapalı yüzme havuzları, spor salonu ve stüdyoları ile sosyalleşmenizi ve yaşam kalitenizi yükseltmenizi sağlıyor. Şehrin dinamik yapısını minimalist bir yaşamla birleştiren Metrohome Residence ise geniş peyzajlı ortak alanları, 884 daire ve 46 seçkin mağazasıyla sizlere yeni bir yaşam vaat ediyor. Şehrin karmaşasından uzaklaştıran ve günün stresini atmanızı sağlayan açık-kapalı yüzme havuzları, formda kalmanıza yardımcı spor salonu ve stüdyoları ile çocuklarınızla birlikte zaman geçireceğiniz keyifli mekânlar sizleri bekliyor.

Kameroğlu Metrohome Suites ve Residence içerisinde bulunan sosyal donatılar da, kafe & restoran, hamam, sauna, buhar odası, çocuk oyun parkı, açık spor alanları, koşu-yürüyüş parkurları yer alıyor.