Jacques Philippe; Swiss ETA 7750 Mekanizma ile Şimdi Daha Değerli

Jacques Philippe; Swiss ETA 7750 Mekanizma ile Şimdi Daha Değerli Jacques Philippe; Swiss ETA 7750 Mekanizma ile Şimdi Daha Değerli

‘’Modernly Traditional’’ mottosu ile saat sektörünün bir numaralı isimlerinden Jacques Philippe; klasik ve modern unsurları bir araya getirdiği yeni tasarımında İsviçre Saat Endüstrisi’nin efsanevi makinesi ETA 7750’yi kullandı. Gücü içerisinde 48 saat rezerv edebilen yeni tasarım, saat tutkunlarının yakından tanıdığı kronograf özellikli mekanizması saatin balansının 4 Hz frekansta saatte 28’800 balans salınım yapabilmesine olanak sağlıyor. Üst düzey işçilik ve yüksek kalite odağında hazırlanan tasarım uzun ömürlü yapısı, şık ve modern duruşu ile tarz sahibi erkeklerin favorisi olma yolunda iddialı bir aday.  

Saatte modern çizgileri geleneksel tasarım ögeleriyle harmanlayarak alışagelmişin dışında modeller geliştiren Jacques Philippe; yeni tasarımında klasikleşmiş ve en üstün İsviçre yapımı saatlerde kullanılan ETA 7750 mekanizması ile senelere meydan okuyor. Modern çizgisi ve teknik özelliklerinin yanı sıra dış görünüşüyle de dikkatleri üzerine çeken Jacques Philippe; yansıtmaz özellikli safir kristal cam, deri kayış ve hasır bilezik çeşitleri ve makinesinde 25 adet taş (jewel) barındırarak adından oldukça söz ettiriyor. Özel lansman fiyatı ile Saat&Saat mağazalarında ve saatvesaat.com.tr’de yer alan model şıklığın ideal tamamlayıcılarından. Klasik, casual ve konforlu giyim trendleriyle uyum içinde buluşan Jacques Philippe ile kullanıcılar zamandan bir adım önde!