Hilton Dalaman Sarıgerme Göl Evleri’nde Her Nefeste Mutluluk

Hilton Dalaman Sarıgerme Göl Evleri’nde Her Nefeste Mutluluk Hilton Dalaman Sarıgerme Göl Evleri’nde Her Nefeste Mutluluk

Hilton Dalaman Sarıgerme Göl Evleri, muhteşem doğası, eşsiz konumu, şık mimarisi, lüks ve konforu bir arada sunan odalarıyla bu sezonda misafirlerine daha önce hiç yaşamadıkları bir tatil deneyimi vadediyor. Havuzlarla çevirili, özel iskelesi ve bahçesi bulunan Göl Evleri’nde antik çağların şifasını tüm kalbinizle hissedeceksiniz.  

Antik Karia ve Likya uygarlıklarının keşişim noktasında yer alan İndus Nehri’nin, bugünkü adıyla Dalaman Çayı’nın kıyısında hizmete giren Hilton Dalaman Sarıgerme Göl Evleri, antik çağların şifasını tatilinize taşıyor. Sade ve yalın bir stille tasarlanmış Hilton Dalaman Sarıgerme Göl Evleri’nde her nefeste mutluluğunuz için her şey düşünülmüş. Doğanın dinginliğini hissedeceğiniz konumu, yaz akşamlarınızı berrak bir gökyüzü ve yıldızlar ile buluşturuyor. Tamamı havuzla çevrili, kendilerine ait özel iskelesi ve bahçesi bulunan Göl Evleri, misafirlerin tüm konforu düşünülerek hazırlanmış geniş odaları ile lüks ve konforu doğayla iç içe deneyimlemeyi vadediyor. Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa’nın tüm olanaklarından yararlanabilen misafirler; 650 metre uzunluğundaki özel kum plaj, gün boyunca özel servis almak isteyen misafirler için tasarlanmış sahil Gazebo evleri, açık büfenin yanı sıra sakin bir yemek isteyenler için iddialı lezzetleri ile 5 farklı a’la carte restoran, aquapark, tenis kortları, çocuk kulübü, mini çiftlik ve 6000 m2 alana yayılan spa merkezinin de keyfini gönüllerince sürebiliyorlar. Hilton Dalaman Sarıgerme Göl Evleri, uzun süre aklınızdan çıkmayacak, ruhunuza iyi gelecek, doğayla iç içe bir tatil için sizleri bekliyor.