Gloria Hotels & Resorts Spa Merkezlerinde Sonbahara Özel İmza Deneyimler

Gloria Hotels & Resorts Spa Merkezlerinde Sonbahara Özel İmza Deneyimler Gloria Hotels & Resorts Spa Merkezlerinde Sonbahara Özel İmza Deneyimler

Denizin eşsiz mavisinin yemyeşil bitki örtüsü ile buluştuğu Gloria Hotels & Resorts, üstün hizmet kalitesi ve imza bakım uygulamalarıyla dikkat çeken SPA merkezleriyle misafirlerine yeni sezonda da özgün deneyimler yaşatmaya hazırlanıyor.

Huzur dolu dokunuşların bir arada sunulduğu sıra dışı bir deneyim vadeden, dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine ev sıcaklığı sunan Gloria Hotels & Resorts bedensel ve ruhsal yenilikle sonuçlanacak özel bir deneyim arayışında olan herkesi Serenity Resort, Verde Thalasso ve Golf Resort SPA merkezlerine davet ediyor. Gloria Hotels & Resorts çatısında yer alan SPA merkezleri her cilde özel bakımlarla konuklarını zinde ve yenilenmiş bir ciltle kışa hazırlıyor.

Gloria Serenity Resort SPA
3500 metrekare alana sahip Serenity SPA merkezinde masaj, yüz ve vücut bakımı, peelingler ve salon bakımlarını kapsayan 170 farklı uygulama yapılıyor. SPA merkezinde kullanılan Fransa, ABD, ve Almanya menşeili dermokozmetik ve birinci sınıf kozmetik ürünler, içerik ve fayda bakımından eşsiz özellikler barındırıyor.


Gloria Verde Thalasso
Gloria Hotels & Resorts’un bir diğer Spa merkezi Gloria Verde Thalasso’da denizin yaklaşık 200 metre açığından ve 11 metre derinlikten çekilen deniz suyu ile doldurulmuş Thalasso havuzu ve deniz suyu terapilerinin yapıldığı alanlar dikkat çekiyor. Spa merkezinde deniz suyu bakımlarını destekleyecek yosun maskeleri ve vitamin mineral bakımından zengin kozmetik ürünlerin yanı sıra Uzakdoğu ve klasik masaj ritüellerine yüz ve vücut bakımları eşlik ediyor.

Gloria Golf Resort SPA
Gloria Golf Resort SPA, tecrübeli yerli ve yabancı terapistlerin yapmış olduğu ve Uzak Doğu’nun mistik masaj tekniklerinin de yer aldığı birbirinden güzel uygulamalarla unutulmaz bir masaj deneyimi sunuyor. Özellikle yaz aylarında sahilde bulunan SPA pavilionlarda verilen masaj hizmeti yoğun ilgi görüyor. Spa merkezinde ayrıca her cilt ve yaş tipine uygun kozmetik ürünleri ve bakım hizmetleri sunuluyor.

Ruh, zihin ve bedeni dengeleyen ritüellerin profesyonellerce uygulandığı Gloria Hotels & Resorts SPA merkezleri şehir yaşamına dönüş öncesi tazelenmek isteyen misafirlerini bekliyor.