Fairmont Quasar İstanbul’da Masalsı Düğünler

Fairmont Quasar İstanbul’da Masalsı Düğünler Fairmont Quasar İstanbul’da Masalsı Düğünler

Yüz yılı aşkın süredir tüm dünyada özel davetler ve masalsı düğünlere ev sahipliği yapan Fairmont, İstanbul’da da geleneği sürdürüyor.  

Güvenli Turizm Sertifikası ve Accor ALLSAFE programı çerçevesinde en yoğun hijyen, standartlarını ve sosyal mesafe protokollerini titizlikle hayata geçiren Fairmont Quasar Istanbul’da güvenli ve unutulmaz bir düğün yeni evlenecek çiftleri bekliyor.

Fairmont Quasar Istanbul, yaşam boyu keyifle hatırlayacağınız en özel anlarınızı unutulmaz anılara dönüştürmek ve evet dediğiniz o en özel anın hayal ettiğiniz ortamda gerçekleşmesini sağlamak için ayrıcalıklarla dolu düğün ve nikah paketleri sunuyor.
Planınız ister aile ve yakın dostlar arasında küçük bir nişan töreni, ister zarif bir düğün olsun, hayalinizdekileri gerçekleştirmek için Fairmont’un uzman ve deneyimli düğün planlama ekibi yanınızda. Fairmont Quasar Istanbul’un sunduğu farklı mekân seçenekleri, eşsiz menü alternatifleri ve kişisel hizmetler ile yeni hayatınıza ilk adımı yıllarca unutulmayacak bir davetle atabilirsiniz.
Palissandro mermerleri ve kandillerle bezeli duvarları, ihtişamlı sedef kapılarıyla Luna Balo Salonu nikah ve düğün yemekleri için cazip bir seçenek sunarken, yerden tavana kadar camlarla doğrudan bahçeye açılan fuayesi de düğün öncesi kokteylleri için ideal bir alan. Yaz aylarında düzenlenecek nikah davetlerinde ise, otelin beşinci katındaki Ukiyo, sonsuzluk havuzu ile davetlilerinizi büyülemeye hazır.
Fairmont Quasar Istanbul şeflerinin en ince detayını titizlikle düşünerek hazırladığı leziz menüler düğün töreninizi ziyafete dönüştürürken, düğün pastanız da davetinizin unutulmaz detaylarından biri olmaya aday. Davetin çiçekten pastaya, masa örtüsünden tabak takımlarına kadar tüm aksesuarlarını karşılaştırmalı olarak görebileceğiniz “Event Studio”, düğün gecesi süitte konaklama, aileler için hazırlık odası ve 1. yıldönümüne özel akşam yemeği de Fairmont Quasar Istanbul’un sunduğu ayrıcalıklar arasında…
Dilerseniz düğün öncesi dostlarınızla birlikte ister bekarlığa veda partisi düzenleyebilir, isterseniz geleneksel bir kına gecesi ve gelin hamamı düzenleyerek unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.
Ayrıca, Fairmont Quasar Istanbul’da 31 Aralık 2021’e kadar düzenlenecek düğün, nişan ve diğer kutlamalar için 31 Temmuz’a kadar rezervasyon yaptıran ALL Meeting Planner üyeleri, bu etkinliklerden ödül puanı kazanıp, puanlarını konaklama, akşam yemeği veya masaj hizmetlerinde kullanabilecekler.