Fairmont Quasar Istanbul’da Aşkın En Romantik Hali

Fairmont Quasar Istanbul’da Aşkın En Romantik Hali Fairmont Quasar Istanbul’da Aşkın En Romantik Hali

Fairmont Quasar Istanbul, Sevgililer Günü’nü unutulmaz bir anıya dönüştürmek isteyen çiftlere, lüks ve konforu bir araya getiren odalarda keyifli bir konaklama, aşk şarkıları eşliğinde akşam yemeği ve muhteşem bir brunch’ın da yer aldığı birbirinden romantik programlar sunuyor.  

Aila’da Aşka Özel Kutlama
Türk mutfağının yeni nesil temsilcisi Aila, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak Şef Kemal Can Yurttaş tarafından hazırlanan leziz menüsü, DJ performansı ve geçmişten günümüze en sevilen aşk şarkılarıyla taçlanacak canlı müzik programı ile romantik bir gece geçirmek isteyen çiftleri ağırlıyor.
Sevgililer Günü Konaklama Paketi
Fairmont Quasar Istanbul’un yılın en romantik hafta sonu için özenle hazırladığı, 12 Şubat’ta iki kişi konaklama, Ukiyo veya Aila’da akşam yemeği ve 13 Şubat’ta leziz bir brunch’ın dahil olduğu Sevgililer Günü konaklama paketi misafirlerine eşsiz deneyimler yaşatacak.
Sevgililer Günü Brunch’ı
Suami Ramirez Orkestrası’nın benzersiz caz performansı ve muhteşem lezzetlerle renklenen Sevgililer Günü’ne özel Jazz Brunch, 13 Şubat Pazar günü 12.00 – 15.00 saatleri arasında Stations’ta düzenlenecek.
Willow Stream Spa’da Aşkınızı Tazeleyin
Fairmont Quasar Istanbul’un, huzurlu atmosferi, ayrıcalıklı hizmetleri ve yenilikçi yöntemleri ile dünyanın en özel spa’ları arasında yer alan Willow Stream Spa’sı, Sevgililer Günü’nde sizleri sevginin sembolü gülün güzelliği ile buluşturmak için bekliyor. Lüks bir hamam ritueli yaşatan ve gülsha ürünlerinin kullanıldığı Türk hamamı, VIP süitte vücut masajı ve yüz bakımını içeren 90 dakikalık “luxury hammam by gülsha” uygulaması alan çiftlere, içinde orijinal boy gülsha misel suyu, arındırıcı gül tozu, sprey tam gül suyu, gece iksiri ve el kremi bulunan bir set hediye edilecek. Ayrıca tekli olarak alınan 60 veya 90 dakikalık diğer terapilerde 30 dakikalık yüz bakımı hediye edilecek.