D Maris Bay, Rüya Gibi Bir Düğün İle Unutulmaz Bir Balayı İçin Sezona Hazır

D Maris Bay, Rüya Gibi Bir Düğün İle Unutulmaz Bir Balayı İçin Sezona Hazır D Maris Bay, Rüya Gibi Bir Düğün İle Unutulmaz Bir Balayı İçin Sezona Hazır

Ege ve Akdeniz’in buluştuğu noktada, sahip olduğu kendine ait koy içerisinde sağladığı tüm deneyimleri “baydreaming” çatısı altında toplayan D Maris Bay, düğün misafirlerine çok özel bir sezon hazırladı. Datça Yarımadası’nda doğayla bütünleşmiş saklı bir cennet olan D Maris Bay, her şeyden uzakta ama herkesin hatırında kalacak bir düğün için pek çok imkân sunuyor.

D Maris Bay’in, düğünlerini deniz kenarı ve açık havada tercih edenler için birbirinden çekici plaj, bar ve lounge’ları, dünya çapında ünlü şeflerin yönetimindeki restoranları, havalimanından özel helikopterle transfer seçeneği, Datça’nın endemik bitki örtüsünden içeriklerle geliştirilen yağ, sabun ve kremlerle bütüncül spa deneyimi bu olanaklardan sadece birkaçı…

1935’ten bu yana Fransa’nın güney sahillerinde faaliyet gösteren La Guérite Saint-Barthélemy’nin Türkiye’deki tek işletmesi, şef Yiannis Kioroglou yönetiminde konuklarını Akdeniz esintileri içeren bir menüyle ağırlamak için bekliyor. Yemekli 150, kokteyl düzeninde 220 kişi kapasitesi olan La Guérite Saint-Barthélemy, günbatımından şafağa kadar süren istisnai DJ performansları ile de muhteşem bir düğüne hazır.

Akdeniz esintileriyle rüya gibi bir düğün...
Ege denizinden komşumuz Simi’nin deniz kenarındaki popüler tavernalarından ilham alan Manos, kumsalı mesken tutan rahat atmosferinde inanılmaz bir Ege gecesi ve deniz mahsulleri seçkisi sunuyor. Yemekli 160, kokteyl düzeninde 220 kişi kapasitesi olan Manos kumlar üzerinde unutulmaz bir düğün için ideal bir adres.


D Maris Bay'in eşsiz manzaralı lezzet durağı D Maris Kitchen ise The Bay plajında “Lounge” konseptindeki dekorasyonu ile açık havada, rahat bir atmosferde misafirlerini bekliyor.

D Maris Bay, düğün sahiplerine Green Hill’de günbatımını karşılayan bir düğünden kumsalda düzenlenen bir törene benzersiz bir atmosfer, en ince detaylarıyla düşünülmüş unutulmaz fotoğraflarla daima hatırlanacak bir gün sunuyor. Misafirlerine düğün sonrasında da birbirinden çok farklı plaj seçenekleri, su üstü ve altında hatta havada pek çok aktivite vaat ediyor.