Çırağan Sarayı Bahçelerinde Piknik ve Romantik Akşam Yemeği Deneyimi

Çırağan Sarayı Bahçelerinde Piknik ve Romantik Akşam Yemeği Deneyimi Çırağan Sarayı Bahçelerinde Piknik ve Romantik Akşam Yemeği Deneyimi

İstanbul, 13 Ağustos 2020; Açık havada ve Boğaz manzarasına karşı, Dünya’nın en özel yerlerinden biri olan Çırağan Sarayı bahçelerinde bu yaza özel birbirinden keyifli deneyimler hazırlandı.

Boğaz’a Karşı Lüks Piknik Deneyimi

Rengarenk konsepti, C¸ıragˆan Sarayı lezzetleri ve stiliyle lüks piknik deneyimi ac¸ık havada olmanın tadını sevdikleriyle birlikte c¸ıkarmak isteyenlere özel yemyeşil bahçelerde sunuluyor. Konforlu ve rengarenk minderler, enfes lezzetlerle ve içeceklerle dolu bir sofra, muhteşem Boğaz manzarası ve çırağan Sarayı hizmeti ile bu özel piknik deneyimi özel kutlamalar, doğum günleri, aile buluşmaları gibi etkinlikler için ev sahipliği yapıyor.

Peynir çeşitleri, çırağan Sarayı fırınlarından çıkan enfes ekmekler, et ve deniz mahsullü salatalar, sebze çeşitleri ve yaban mersinli kekten, el yapımı çikolata çeşitlerine birçok lezzetin sunulduğu piknik deneyimi bu yaz açık havada özel bir deneyim yaşamak isteyenleri bekliyor.

Boğaz'da piknik deneyimi kişi başı KDV hariç 65 Euro’dan başlayan fiyatlarla sunulmaktadır.

Nice aşklara şahitlik etmiş çırağan Palace Kempinski, daima hatırlanacak ve romantik bir akşam yemeği deneyimini Saray bahçelerinde yaşamak isteyenlere bu yaz eşsiz biz fırsatla sunuyor. Sadece bu deneyimi alacak misafirlere ayrılacak özel bir alanda, açık havada özel aydınlatma, şık sunumlar, enfes lezzetler ve masaya özel servisle unutulmayacak bir akşam yemeği sunuluyor.

Lilyum bahçesinde veya palmiye ağaçlarının altında yaşanacak bu eşsiz deneyim, büyüleyici ve romantik bir akşam yemeği ile sevdiklerini büyülemek isteyenleri bekliyor.

 

Palmiye Ağaçlarının Altında Romantik Akşam Yemeği

Sonsuzluk havuzunun yanı başındaki palmiye ağaçlarının altında tamamen kişiye özel bir alanda kurulan romantik bir akşam yemeği, Boğaz'ın keyif veren havası ve muhteşem bir lezzet deneyimi ile buluşuyor. Romantik süslemeler, keyifli bir atmosfer, enfes lezzetler ve daha fazlası ile sevdiğini büyülemek ve özel hissettirmek isteyenleri bekliyor.

 

Lilyum Bahçesinde Romantizm

Yemyeşil Lilyum bahçelerinde, Boğaz’ın ışıltıları eşliğinde kişiye özel kurulan romantik bir masada enfes saray lezzetleri, yıldızların altında sevdiklerine unutulmayacak bir deneyim armağan etmek isteyenleri bekliyor.

 

Bu benzersiz deneyimler kişi başı KDV hariç 75 Euro'dan başlayan fiyatlarla sunulmaktadır.

 

Detaylı bilgi ve rezervasyon için meetings.istanbul@kempinski.com adresine e-mail atabilir veya 0(212) 326 45 45’i arayabilirsiniz.