Butterfly Chocolate El Yapımı Çikolatalarıyla Bayrama Lezzet Katıyor

Butterfly Chocolate El Yapımı Çikolatalarıyla Bayrama Lezzet Katıyor Butterfly Chocolate El Yapımı Çikolatalarıyla Bayrama Lezzet Katıyor

Butterfly Chocolate, artizan çikolataları ve kendine özgü reçeteleriyle bayrama özel lezzetler sunuyor…  

Trend yaratan yenilikleri ve özel keşifleriyle ünlü Butterfly Chocolate, bu bayramda da birbirinden lezzetli el yapımı çikolataları ve Butterfly’a özgü pastalarıyla bayramı karşılıyor. Bayramı çikolata tadında geçirmek isteyenler, bu benzersiz çikolata ve pastalara Butterfly Chocolate mağazalarından ve Butterfly Chocolate internet sitesinden ulaşabiliyor.
Geniş bir çikolata koleksiyonuna sahip Butterfly Chocolate’ta farklı damak tatlarına ve zevklere hitap eden çok sayıda bayram çikolatası seçeneği yer alıyor. Bayramda farklı lezzetleri bir arada denemek isteyenler için Butterfly Chocolate, farklı seçeneklerdeki  “Keşif Koleksiyonu”, “Osmanlı Koleksiyonu”, “Meyveli Koleksiyon” ve “Fit Koleksiyon” gibi birçok alternatifle, çikolataseverleri Butterfly Chocolate dünyasının lezzetleriyle tanıştırıyor.
Çikolatanın yanında pasta alternatifleriyle de bayram günlerine tatlı bir dokunuş yapmak isteyenlere hiçbir yerde bulunmayacak reçeteler sunuyor.