Azure Villa Doğanın İçindeki Lüks

Azure Villa Doğanın İçindeki Lüks Azure Villa Doğanın İçindeki Lüks

Antalya Belek’de Akdeniz mimarisi romantizminin kusursuz lüks hizmetle buluştuğu, doğanın kalbinde yer alan, her biri birbirinden bağımsız 33 Azure Villa ve sizi şımartacak özel havuz, sauna, teras ve ev sineması gibi sunduğu ayrıcalıklarla tatilinizi büyülü bir dünyaya dönüştürüyor. Azure Villaları ile Cornelia Diamond Golf Resort & Spa, lüks tatil için beklentilerinizin üzerinde bir tatil deneyimi sunuyor.  

Farklı mimari tasarımıyla geniş bir alanda ihtiyacınız olan her şeye kolayca ulaşmanızı sağlayan ve tamamen ‘Lüks ve Hizmet’ odaklı kusursuz bir tatil sunan Cornelia Diamond Golf Resort & Spa, lüks ve güler yüzle karşılamasıyla size ayrıcalıklı olduğunuzu hissettiriyor. Lüks ve kusursuz ev sahipliği konusunda pek çok ödüle layık görülmüş Cornelia Diamond Golf Resort & Spa’nın bu anlayışı Azure Villa’larda da göze çarpıyor. Azure Villas by Cornelia Diamond, teraslarda oturma grupları, keyifli ve romantik akşamlar için mükemmel bir ortam sunuyor. 24 saat ücretsiz oda servisi hizmetiyle de her ihtiyacınıza her an, her saniye cevap vermenin yanı sıra her biri ayrı ayrı dizayn edilmiş ortak deniz suyu havuzuyla da içinizi ferahlatıyor.

DİAMOND SUİTE’LER, HER ODADA JAKUZİ İLE SİZİ ŞIMARTIYOR
Cornelia Diamond Golf Resort & Spa’nın kusursuz tatil için sunduğu bir diğer seçenek olan Diamond Suite’ler ise iki katlı ve VIP konsepte sahip. Giriş katında özel kapalı havuz, oturma odası ve yemek odası, ikinci katı ise geniş ve deniz manzaralı 2 adet yatak odasından oluşan Diamond Suite’ler, her odada jakuzi, iki banyo ayrıca birinci katta havuz keyfinizi tamamlayacak sauna, ev sineması, özel bar, mini mutfak ve baş başa romantik anlarınızı tamamlayacak terası bulunuyor.