Anneler Gününe Butterfly Chocolate ile Mutluluk Katın

 Anneler Gününe Butterfly Chocolate ile Mutluluk Katın Anneler Gününe Butterfly Chocolate ile Mutluluk Katın

El yapımı artizan çikolataları, şık tasarımları ve özgün reçeteleriyle lezzet dolu bir deneyim sunan Butterfly Chocolate, annelere eşsiz hediye seçenekleri sunuyor…

El yapımı pastaları, çikolataları ve çekirdekten çikolataya “bean to bar”larıyla benzersiz lezzetler sunan Butterfly Chocolate’tan Anneler Günü için kaçırılmayacak alternatifler…

Özel günleri daha da özel hale getiren çikolatayı özgün reçeteleriyle ve kaliteli “bean to bar”larıyla Butterfly Chocolate, çikolatasever anneleri mutlu ediyor. Butterfly’ın Tanzanya, Madagaskar ve Gana’dan özel olarak seçtiği kakao çekirdeklerini hiçbir katkı olmadan çikolataya dönüştürdüğü “bean to bar”lar, farklı damak zevklerine hitap ediyor.

Bu yıl 20. yılını kutlayan Butterfly Chocolate, 2003’ten bu yana hem pastaları hem de çikolatalarıyla trendleri belirlemede öncülük ediyor. Butterfly, Anneler Gününde de kişi sayısına göre farklı büyüklüklerde hazırlanan "Praline Feuillete" pastaları, kırma çikolataları ve kendi dünyasına özgü koleksiyonlarıyla bu özel güne damga vuruyor.

Her günü bizim için daha da özel hale getiren anneleri heyecanlandıracak Butterfly lezzetleri arasında yer alan "Praline Feuillete" pastalarının özel reçetesi, dünyaca ünlü, 3 Michelin yıldızlı Guy Savoy Restoran’ın ödüllü pasta şefliğini yapmış olan ve bugün Paris’te Hugo&Victor çikolata zincirini yöneten Hughes Pouget tarafından tasarlandı.

Bütün ürünlerini hijyen kuralları çerçevesinde, hiçbir katkı maddesi kullanmadan üreten Butterfly, mevsimsel ürünlerin de kullanımına dikkat ederek ve dünya trendlerini yakından takip ederek, Türkiye’deki çikolata ve çikolatalı ürün sektöründe her daim öncü olmaya devam ediyor. Butterfly’ın geniş ürün yelpazesi butterfly.com.tr veya Butterfly mağazalarında satışta.