Anadolu Yakası'nın En Büyük Konferans Salonuna Sahip DoubleTree by Hilton İstanbul Ataşehir Açıldı

Anadolu Yakası'nın En Büyük Konferans Salonuna Sahip DoubleTree by Hilton İstanbul Ataşehir Açıldı Anadolu Yakası'nın En Büyük Konferans Salonuna Sahip DoubleTree by Hilton İstanbul Ataşehir Açıldı

1955 yılından bu yana Türkiye’deki en uzun süreli konaklama hizmeti sunan otel zinciri Hilton, DoubleTree by Hilton markası bünyesindeki en yeni otelini Ataşehir’de açıyor. Ataşehir’in merkezi konumunda bulunan, altmış beşi executive, yirmi beşi süit olmak üzere toplam 316 odası bulunan ve Anadolu Yakası’nın en büyük konferans salonuna sahip, DoubleTree by Hilton İstanbul Ataşehir Otel & Konferans Merkezi’nde kendinizi ve iş ortamınızı yenilemeye hazır olun!  

İSTANBUL, Türkiye – 01 Eylül 2021 – DoubleTree by Hilton'un, İstanbul Ataşehir’deki yeni otel’i 1 Eylül itibarı ile kapılarını açtı. Ataşehir'in merkezinde yer alan 316 odalı otel, Hilton'un 18 markasından biri olan ve büyüyen DoubleTree by Hilton portföyüne en son eklenen oteldir.

Ataşehir’in en çok tercih edilen AVM’lerinden Brandium AVM’nin yanında ve bölgedeki diğer AVM’lerin de çok yakınında yer alan DoubleTree by Hilton İstanbul Ataşehir, otelin lobi alanının, restoranının ve tüm odalarının yenilenmesiyle, Hilton standartlarında şık ve modern bir konsepte kavuştu. İş ve şehir oteli olmasının yanında SPA merkezi, açık ve kapalı havuz alanlarıyla misafirlere keyifli anlar yaşatırken, panoramik deniz veya şehir manzarası ile bütünleşen odalarındaki özel çalışma alanları rahat bir çalışma ortamı vaat ediyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na 30 dakika mesafede olmasıyla da dikkat geçen DoubleTree by Hilton İstanbul  Ataşehir Otel & Konferans Merkezi’nin birbirinden lezzetli menüsü ile yenilenmiş ana restoranı Brasserie A la Turca ve Spica 15 Lobi Bar gün boyunca sosyal etkinliklere ev sahipliği yapabileceğiniz bir ortam sunuyor.

DoubleTree by Hilton Istanbul Ataşehir Otel & Konferans Merkezi Genel Müdür’ü Cemal Hoşgül, ‘’İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yükselen değeri Ataşehir’de bu özel oteli açmaktan mutluluk duyuyoruz. Baştan sona yenilediğimiz genel alanlarımız, restoranımız ve lobi barımızla Anadolu Yakası’nın en büyük konferans salonuna sahibiz. Ataşehir’deki bu özel otelimizin Hilton standartlarında sunacağı hizmetlerle hem iş dünyasına hem de seyahat severlere yenilik getireceğine inanıyoruz.’’ dedi.

Anadolu Yakası’nın En Büyük Toplantı Olanakları
DoubleTree by Hilton İstanbul Ataşehir Otel & Konferans Merkezi, küçük samimi toplantılardan büyük kurumsal toplantılara, düğünlere ve sosyal etkinliklere kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için İstanbul Anadolu Yakası'nın en büyük toplantı olanaklarına sahiptir. 15 toplantı salonunun yanı sıra biri Anadolu Yakası'nın en büyüğü olan 2 balo salonuna sahip olan otel, toplantı salonları ile tek seferde 30 ile 1700 arası misafir ağırlayabilmektedir. 14 ila 1584 m2 arasında değişen tüm toplantı salonları en yeni teknik ve ses ekipmanlarıyla donatılmıştır.

Hilton CleanStay ile EventReady
DoubleTree by Hilton Istanbul Ataşehir Otel & Konferans Merkezi, Hilton markasının bir parçası olarak, toplantı ve etkinlik alanlarında Hilton CleanStay güvencesiyle Hilton EventReady programını sunuyor. Temiz, esnek, güvenli ve sosyal sorumluluğa sahip etkinlik deneyimleri oluşturmak için tasarlanan Hilton EventReady, yeniden tasarlanmış etkinlik alanlarından yenilikçi teknoloji kaynaklarına ve ilham veren yiyecek ve içecek seçeneklerine kadar etkinlik planlama sürecinizin her adımı için özel olarak hazırlanmış çözümler sunar.

Açılışa Özel Misafirlere 1.000 Hilton Honors Puanı Kazanma Fırsatı
Hilton’un ödül sahibi misafir sadakat programı Hilton Honors’ın bir parçası olan DoubleTree by Hilton İstanbul Ataşehir’de misafirler, dünyadaki tüm diğer Hilton otellerinde olduğu gibi rezervasyonlarının neredeyse tümünü puanla ya da puan ve para kombinasyonu olarak seçim yapma imkanına sahip olacaklar. 13 Eylül 2021 - 13 Mart 2022 tarihleri arasında DoubleTree by Hilton İstanbul Ataşehir’de konaklayan misafirler, gerçekleştirdikleri her konaklama başına ilave 1.000 puan kazanma fırsatı elde edecek. Misafirler, özel üye indirimi, ücretsiz standart Wi-Fi ve Hilton Honors cep telefonu uygulaması da dahil olmak üzere çeşitli fırsatlara da erişebilecekler.

DoubleTree by Hilton İstanbul Ataşehir hakkında ayrıntılı bilgi ve rezervasyon talepleri için https://www.hilton.com/en/hotels/istdadi-doubletree-istanbul-atasehir/adresini ziyaret edebilir veya +90-216-5707000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Üst sınıf segmentindeki otel, Türkiye'deki 25, dünyadaki 615 DoubleTree by Hilton tesisinin arasına katıldı.


 
Anadolu Yakası'nın En Büyük Konferans Salonuna Sahip DoubleTree by Hilton İstanbul Ataşehir Açıldı Cemal Hos?gu?l