VİDEO HABER/Kyani, Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Hareketini Muhteşem Bir Lansmanla Tanıttı

VİDEO HABER/Kyani, Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Hareketini Muhteşem Bir Lansmanla Tanıttı VİDEO HABER/Kyani, Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Hareketini Muhteşem Bir Lansmanla Tanıttı

Kyani, özel Nitro Nutrition Sağlıklı Yaşam ve Beslenme hareketini düzenlediği muhteşem bir lansmanla tanıttı., Kyani Bilimsel Danışma Kurulu Üyesi, Beslenme ve Fitness Uzmanı Mark Macdonald’ın katıldığı davete sosyal yaşam dünyası büyük bir ilgi gösterirken gecede sahne alan Betül Demir konuklara müzik ziyafeti sundu.  

Dünyanın 60’tan fazla ülkesinde doğal içeriklerin yüksek teknoloji ile harmanladığı gıda takviyeleri ile tanınan Kyäni, özel Nitro Nutrition Sağlıklı Yaşam ve Beslenme hareketini ünlülerin Beslenme ve Fitness Uzmanı, Kyani Bilimsel Danışma Kurulu Üyesi Mark Macdonald’ın katımıyla Türkiye’de başlattı. Nitro Nutrition Sağlıklı Yaşam ve Beslenme hareketini düzenlediği bir lansmanla tanıtan Kyani sosyal yaşam ve iş dünyasının ünlü isimlerini bir araya getirdi. Kyani Bilimsel Danışma Kuruluna katılan, dünyanın en önemli beslenme ve fitness uzmanı, yazar, TV kişiliği, girişimci; Mel Gibson, Oprah Winfey ve Mehmet Öz gibi ünlülerle çalışan Mark Macdonald, tanıtımda yer alarak sağlıklı beslenmenin ve sağlıklı yaşamın sırlarını davetlilerle paylaştı. Davete; Kyäni Avrupa ve Türkiye’den sorumlu Başkan Yardımcısı Martin Groppe, Kyäni Türkiye Genel Müdürü Ersin Arısoy ve Kyäni İş Ortağı Dr.Tunç Tuncer katılarak Kyäni ürünlerini, Nitro Nutrition Sağlıklı Yaşam ve Beslenme hareketinin Türkiye için önemini anlattılar. Gecede sporcu kimliği ile tanınan ünlü sanatçı Betül Demir de konser vererek misafirlere keyifli anlar yaşattı. Gecenin sonunda ise Mark Macdonald konukların sorularını cevapladı.