Omega,Cindy Crawford İle Ortaklığının 20.Yılını kutluyor

Omega,Cindy Crawford İle Ortaklığının 20.Yılını kutluyor Omega,Cindy Crawford İle Ortaklığının 20.Yılını kutluyor

Omega bu sene Cindy Crawford ile ortaklığının 20. yılını kutlamaktan onur duyar! 1995’ten bugüne dek OMEGA ailesinin bir parçası olan Cindy Crawford markanın en uzun soluklu elçisi. İlk olarak zarafeti ve tarzı ile OMEGA’nın marka elçisi olan ünlü model, 20 yılda markanın sadece reklam kampanyalarında yer almakla kalmayıp ürün tasarımı ve organizasyonlarda da etkin olarak rol alıyor.

OMEGA Başkanı Stephen Urquhart “Cindy ile yirmi yıldan beri çalışıyor olduğumuza inanmak çok güç. Kendisi hala yirmi yıl önceki kadar güzel. Cindy yıllar içerisinde OMEGA için önemli katkılarda bulundu ve markanın moda kimliğinin oluşturulmasında oldukça etkili oldu. O gerçekten ailemizin bir parçası ve onunla olan ortaklığımız bir ayrıcalık.”

 

Bu geçen 20 yıl içerisinde OMEGA, 1997 yılında Crans Montana’da yapılan ve sadece ünlü isimlerin katıldığı ilk OMEGA Golf Turnuvası’nda olduğu gibi, Cindy ile sayısız adette unutulmaz organizasyon yaptı. OMEGA 1998 yılında Hindistan’da 150. yaşını kutlarken Cindy Crawford Yeni Delhi’de Taj Palace Hotel’de fil gezintisi yapıyordu. Ve 2010 yılında Kış Olimpiyat Oyunları’na ev sahipliği yapan Vancouver ve Whistler şehirlerini ziyaret ederek OMEGA Başkanı Stephen Urquhart ile birlikte bir kızakta fotoğrafçılara poz verme şansı elde etmişti. Bunlar bu uzun soluklu ve eşsiz ortaklığı simgeleyen önemli noktalardan sadece birkaçı!

 

20 yıldır süren bu ortaklığı kutlamak için OMEGA, Cindy Crawford’un Londra’da çekilmiş olan en son fotoğraflarını paylaşmaktan gurur duyar.