Mövenpıck Hotel Istanbul Marmara Sea, Açılış Öncesi Basın Mensuplarını Ağırladı

Mövenpıck Hotel Istanbul Marmara Sea,  Açılış Öncesi Basın Mensuplarını Ağırladı Mövenpıck Hotel Istanbul Marmara Sea, Açılış Öncesi Basın Mensuplarını Ağırladı

İstanbul’da şehir otelciliğini bir üst seviyeye taşımak hedefiyle hareket eden Mövenpick Hotel Istanbul Marmara Sea Genel Müdürü Eray Dursun, açılış öncesinde basın mensuplarını ağırladı. Oteli gezdiren ve her bir konuğuyla yakından ilgilenen Eray Dursun ve ekibi, otel turunun ardından ise Şef Arif Kemal Doğan’ın hazırladığı özel menüyü misafirlerine sundu.  

Mövenpick Hotel Istanbul Marmara Sea Genel Müdürü Eray Dursun, otelin açılışı öncesinde basın mensuplarını özel bir yemekte ağırlayarak oteli tanıttı. Her biri deniz manzaralı ve standart oda büyüklüklerinin üstünde metrekareler sunan odalarıyla dikkat çeken oteli gezen konuklar merak ettikleri soruları da Eray Dursun’a yönelterek detaylı bilgi sahibi oldular. Nisan ayı içinde hizmete girecek otel modern yapısı ve yenilikçi anlayışıyla dikkat çekti. Otel turunun ardından konuklarını balo salonunda ağırlayan Eray Dursun, burada Şef Arif Kemal Doğan’ın hazırladığı ve birbirinden özel Anadolu lezzetlerinin yeniden yorumlanmasıyla oluşturulan menüyü misafirlerine sundu. Yemekte Şef Arif Kemal Doğan’ın anlatımıyla lezzetleri deneyimleyen konuklar beğenilerini dile getirdiler.
 
Mövenpıck Hotel Istanbul Marmara Sea,  Açılış Öncesi Basın Mensuplarını Ağırladı Emel Güven Bardız, Eda Güven
Mövenpıck Hotel Istanbul Marmara Sea,  Açılış Öncesi Basın Mensuplarını Ağırladı Emel Güven Bardız, Eray Dursun
Mövenpıck Hotel Istanbul Marmara Sea,  Açılış Öncesi Basın Mensuplarını Ağırladı Eray Dursun