Longines, Dünya Kadınlar Gününü Keyifli Bir Davet ile Kutladı

 Longines, Dünya Kadınlar Gününü Keyifli Bir Davet ile Kutladı  Longines, Dünya Kadınlar Gününü Keyifli Bir Davet ile Kutladı

İsviçreli lüks saat markası Longines, marka dostları ile Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı 

İsviçreli lüks saat markası Longines, marka dostlarının eşliğinde Dünya Kadınlar Günü’nü
The Stay Boulevard Nişantaşı – Marcello Ristorante’da gerçekleşen keyifli bir davet ile kutladı.

Longines Ülke Marka Direktörü Özlem Kıroğlu Geylan ev sahipliğinde gerçekleşen davete ilgi büyüktü. Özlem Kıroğlu Geylan’ın Kadınlar Günü’ne özel konuşmasında 1832 yılında kurulan köklü markanın kadınlara verdiği destekleri örnekler ile anlatarak misafirlerine ilham verdi. Ülke Marka Direktörü, “istisnasız her kadının her gün olağanüstü işlere imza attığına inanıyorum ve Longines gibi kadınların her zaman arkasında duran bir markada çalışıyor olmak benim için onur verici” diyerek tüm katılımcıların Kadınlar Günü’nü kutladı.

‘‘Zarafet bir tavırdır’ mottosuna yakışan ve baharı çağrıştıran şık dekorasyonu arasında gerçekleşen davette misafirler markanın en yeni koleksiyonlarından Longines Mini DolceVita’yı keşfettiler.  

Köklü geçmişi, üstün İsviçre saatçiliği ve kusursuz zanaatkarlığı ile bilinen Longines’in Türkiye’de iki butiği bulunuyor. Nişantaşı ve Galataport Paket Postanesi’nde olmak üzere Longines butikleri saat tutkunlarına eşsiz tasarımlarını inceleme fırsatını sunuyor.