güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Yrd. Doç. Dr. Ömer Faik Sağun, Yeni Yatırımlarını Klass’a Anlattı

RÖPORTAJ
1.5.2019 00:00:00

Alanında uzman ekibimiz ve çözüm ortaklarımızla beraber yüz estetiğini tek bir merkezde birleştiriyoruz...

Hastalarını estetik bir görüntüye kavuşturmak amacıyla yaptığı her uygulamasını titizlikle gerçekleştiren Yrd. Doç. Dr. Ömer Faik Sağun, burun estetiğinin yanı sıra bütünsel bir yüz güzelliği için alanında uzman ekibiyle yeni kliniğinde hizmet vermeye hazırlanıyor. Hastalarının rahatlığı ve konforu açısından A Plus bir hizmet vermeye hazırlanan OFS Clinic, çözüm ortaklarıyla beraber yüz güzelliğinde fark yaratmayı hedefliyor. Tek bir çatı altında yeni teknolojik cihazlarla tüm işlemleri bir arada gerçekleştirmenin hastalarının hem zaman hem de güveni açısından önemli olduğunun altını çizen Yrd. Doç. Dr. Ömer Faik Sağun, yeni kliniğinde verecekleri hizmetleri ve farklılıklarını Klass’a anlattı.

“Kadın veya erkeğin tüm yüz estetiği ihtiyacını yeni kliniğimizde alanının uzmanı olan ekibimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. Diş ve saç gibi farklı alanların hizmetlerini de çözüm ortaklarımızla birlikte ele alarak hastalarımızın buradan mutlu bir şekilde ayrılmalarını hedefliyoruz.”

 

Ömer Bey, Anadolu Yakası’nın en merkezi noktalarından biri olan Ataşehir’de yeni bir klinikte hizmet vereceksiniz. Öncelikle yeni kliniğinizi açma fikri nasıl oluştu ve burada ne gibi hizmetler vereceksiniz öğrenebilir miyiz?

Bize gelen hastalarımız burun estetiği ihtiyacının yanı sıra farklı problemlerinin de olduğunu dile getiriyordu. Biz de tüm bu talepleri değerlendirerek burun estetiğiyle sınırlı kalmamamız gerektiğini düşündük. Çünkü kişi bize gelip burnundaki problemi düzeltiyor ama yüzünün farklı ihtiyacı olan problemleri için başka bir yere gitmek durumunda oluyordu. Bu şekilde daha kapsamlı bir klinikle hastanın yüz güzelliği için ihtiyaç olan tüm problemleri karşılamayı düşündük. Kısacası hastalarımızdan aldığımız yoğun talepler karşısında daha büyük bir yerde yeni kliniğimizle birlikte yüz güzelliği için bütünsel bir hizmet sunma kararı aldık. Kliniğimizin içerisinde kulak burun boğaz doktoru, yüz estetiği doktoru, medikal estetik doktoru, mezoterapi doktorları, estetisyenler ve hemşireler de olacak. Merkezimizde hastalarımıza botoks, dolgu, mezoterapi, cilt bakımları, PRP, kaş, kirpik uygulamaları gibi yüze ait olan tüm estetik işlemlerini barındıran bir yapı oluşturuyoruz. Modern ve tamamen özel olarak mimari edilmiş bir konsept hazırladık. Hastalarımızın rahatlığı ve konforu açısından A Plus bir yer olacak.

 

Devamı ve daha fazlası Klass Magazin Mayıs sayısında..

  • KLASS Mayis e-dergi
  • Work Ajans