güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Yaza Girmeden Tek Seansta Bir Beden İncelebilirsiniz

RÖPORTAJ
1.5.2019 00:00:00

Dekolte Plus Güzellik Merkezi Kurucusu ve Estetik-Güzellik Danışmanı Ahu Karaduman, verdikleri hizmetleri Klass’a anlattı..

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte bir çoğumuzu zayıflama telaşı sardı. Artık kışlık kıyafetlerle fazlalıklarımızı kamufle edemeyeceğimiz ortada.  Aynı zamanda daha fit ve sağlıklı bir görünümü hepimiz hakediyoruz.  Dünya üzerindeki teknolojik cihazlarla entegre bir şekilde hizmet sunan Dekolte Plus Güzellik Merkezi, işte tam da bu noktada ihtiyaçlarımıza hızlı ve güvenilir uygulamalarıyla çözüm ortağı oluyor. Kişiye özel işlemleriyle kısa sürede etkili sonuçlar almayı ve insanların merkezlerinden mutlu bir şekilde ayrılmalarını hedeflediklerini belirten Dekolte Plus Güzellik Merkezi Kurucusu ve Estetik-Güzellik Danışmanı Ahu Karaduman, merkezlerinde verdikleri hizmetleri, kullandıkları cihazları ve farklarını Klass’a anlattı.

 

“Selülitin gitmesi artık imkansız değil. Çok güçlü bir radyo frekans ve vakum uygulamamız var. Bunu haftada bir gün selülitlere uygulayarak ayda 4 seansta yüzde 60-70 oranında bir başarı elde edebiliyoruz.”

 

Ahu Hanım, Dekolte Plus Güzellik Merkezi olarak ne gibi hizmetler veriyorsunuz ve farklarınız nelerdir, öğrenebilir miyiz?

Merkezimiz İstanbul Bağdat Caddesi üzerinde bulunuyor. Teknolojik cihazlar ve uzman kadro iş birliğinde zayıflama, incelme, selülit, cilt gençleştirme ve cilt bakımı hizmetleri veriyoruz. Her sene cihazlarımızı yenileyerek kendimizi dünya teknolojisine entegre etmeye çalışıyoruz. Tabi ki bu cihazları doğru kullanmak da çok önemli. Biz alanımızda 10 yıldır hizmet veriyoruz ve bunun için çok güçlü ve tecrübeli bir ekibimiz var. Öncelikle kişinin problemlerini doğru analiz edip ona uygun kombine cihazlarla uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Sadece tek bir cihazla değil farklı farklı cihazlarla sonuca ulaşmayı hedefliyoruz. İnsanlar burada yaptırdığı işlemlerin yanında sıcak ve samimi bir ilgi görüyor.

 

Sürekli cihazlarınızı yenilediğinizi ve son teknolojiyi yakından takip ettiğinizi belirttiniz. Şu an merkezinizde hangi cihazlar yer alıyor?

Son sistemlerimiz arasında bulunan LPG Alliance ile yüz ve vücut uygulamaları gerçekleştirebiliyoruz. Güçlü bir radyo frekans olan Velashape III merkezimizde yer alıyor. Onun dışında Eximia kullanıyoruz. O da aslında 4 cihazın birleştiği bir teknoloji. Ultrason Hi-fu dediğimiz vücutta kullandığımız focus ultrason kullanıyoruz. O da tek seansta ciddi bir bölgesel incelme sağlayabiliyor. Cilt gençleştirme için kullandığımız tek seanslık vitamin altın iğne uygulaması, Hydrafacial uygulaması ve bizim cilt tipine göre kendi menüsünü oluşturduğumuz çeşitli medikal cilt bakımlarımız var. Çatlak uygulamalarında da tek seansta başarılı olduğumuz cihazlarımız ve işlemlerimiz var. Ayrıca kaş kontörü de yapıyoruz.

 

“İNSANLAR ARTIK ZAMANLA YARIŞIYOR. BU YÜZDEN KISA SÜREDE İYİ SONUÇLAR ALMAMIZ GEREKİYOR”

İnsanlar yaz sezonu yaklaşırken size daha çok ne gibi taleplerle geliyorlar ve siz onlara neler uyguluyorsunuz?

Eskiden insanlar yaz hazırlıkları için son dakika başvuruyorlardı. Ama artık insanlar çok bilinçliler. Her sene belli aylarda yaz gelmeden düzenli olarak gelen danışanlarımız oluyor. Ama hala yine de son dakika gelen bir kitlemiz var. Tatile gidecek, evlenecek olan ya da çok önemli bir daveti olan kişiler olabiliyor. Onlara da cihazlarımızla kombin şekilde hizmet sunarak çözüm ortağı oluyoruz. Kişilere mutlaka bir beslenme programı veriyoruz ve bunların hepsini özel olarak takip ediyoruz. Bunun dışında bir diğer önemli konu da insanlar artık zamanla yarışıyorlar. Bu yüzden kısa sürede iyi sonuçlar almamız gerekiyor. Bu yüzden son teknolojik cihazlar kullanıyoruz. Çünkü zamanla cihazların gücünü ve hızını yükseltiyorlar. Dolayısıyla eskiden kişiler haftada 3 ya da 4 gün geliyorlarsa şimdi hafta 1 gün geliyorlar. Eskiden 2 saat süren bir işlem şimdi yarım saatte bitiyor. İnsanlar zamanla yarıştıkları için bazen öğle tatillerinde bazen iş çıkışında geliyorlar. Ve biz de hızlı bir şekilde sonuca ulaşmaya çalışıyoruz.

 

Röportaj: Erdi Kartal

Fotoğraflar: Uğur Atun

 

Devamı ve daha fazlası Klass Magazin Mayıs sayısında..

  • KLASS Mayis e-dergi
  • Work Ajans