güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Yaşama Daha Sağlıklı, Daha Huzurlu ve Daha Dengede Katılabilmeniz Mümkün

RÖPORTAJ
1.5.2019 00:00:00

Fiziksel ve ruhsal bedende yolunda gitmeyen ve hastalığa neden olan tüm bilinç ve bilinç altı kayıtlarını değiştirerek kişilerin hayatlarına pozitif etki yaratan ve adeta yeniden format atan ünlü Şaman kadını Binnur Duman, holistik şifa çalışmalarında dönüşümü gerçekleştiriyor.

. Birçok insanın gerçekten kim olduğunu unutmuş, nerden gelip, nereye gideceğini bilmeden ya da bu dünyaya bu evrene geliş nedeninin farkında bile olmadan yaşadığını söyleyen Binnur Duman, uyguladığı holistik şifa çalışmasıyla bunun bir kader olmadığını ve gelecek yılları muhteşem ilan etmenin mümkün olduğunu söylüyor.

 

Atalarından aldığı güç ile küçük yaşlardan beri ağrı alabilme, negatif enerji temizleyebilme yeteneğine sahip bir Şaman kadını olan Binnur Duman, holistik şifa çalışmalarında dönüşümü gerçekleştiriyor. Pedagog olarak çalışmalarını birçok alanda besleyen ve deyim yerindeyse insanlara adeta yeniden format atan Binnur Duman, “Pek çok insan kendisiyle olan bağlantısını kaybetmiş durumda. Kalpleri mutsuz, zihinler karışık, içsel dengeyi kaybetmiş robot otomatlığıyla, yapması gereken şeyleri duygusuzca, sıradanlaştırıp yapıyor. Rutin bir yaşam sıradan bir hayat geçiriyor. Gerçekten kim olduğunu unutmuş, nerden gelip, nereye gideceğini bilmeden ya da bu dünyaya bu evrene geliş nedeninin farkında bile olmadan yaşıyor. Ama bu bir kader değil. Böyle gitmek zorunda değil” diyor.

 

“BİR MUCİZE OLDUĞUMUZUN ÖZEL BİR TASARIM OLDUĞUMUZUN FARKINDA OLSAK YAŞAMAK ÇOK DAHA MUHTEŞEM OLURDU”

Yaşamanın sadece nefes almak değil yaşamda olmak, anın farkında olmak ve yaşadığının farkına varmak, nefesinin ve bedeninin kutsallığını görmek demek olduğunu söyleyen Binnur Duman “Biliyor muydunuz her birimizin DNA’sında yazılmış olan ve bizi diğerlerinden farklı kılan olağanüstü tasarımlarla kodlanmış bir yücelik var. Her birimiz farklı üstünlükte kayıt ve kodlarla tasarlanıp yaratılarak bu dünyaya geliyoruz. Ancak bunların farkına dahi varmadan ve bunları ortaya çıkarmayı bilmeden, çocukluk yıllarımızda ve yaşam içerisinde bize sonradan yüklenen ve kodlanan özellikleri alıp önümüze konan bu sınırlar içerisinde sorgulamadan körü körüne kabullenerek bu sınırlanmış alan içerisinde yaşlanıp gidiyoruz. Nedense bu öğrenilmiş çaresizlik ile daha ötesini araştırmıyoruz. Asıl biz de var olan gerçek kodlarımızdan haberimiz dahi olmadan yaşamamızı sürdürüp yaşlanıp bu dünyadan geçip gidebiliyoruz. Oysa bir mucize olduğumuzun özel bir tasarım olduğumuzun farkında olsak yaşamak çok daha muhteşem olurdu. Hayatlarımız daha neşeli daha heyecanlı, güzellik, sevgi ve huzurla dolu geçerdi” diyerek nasıl bir mucize olduğumuzu görmemiz gerektiğini vurguluyor.

Devamı ve daha fazlası Klass Magazin Mayıs sayısında..

  • Klass Magazin
  • Work Ajans