güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

Son Dönemde İstanbul’da Yapılmış En Kapsamlı Fitness & Spa Yatırımına Sahibiz

RÖPORTAJ
1.9.2019 00:00:00

Doubletree By Hilton İstanbul Topkapı Rose Spa & Fitness Mudürü Nigar Altunay, Rose Spa & Fitness’ı Klass’a anlattı...

Yaklaşık 40 yılda 10 binden fazla konut ve 9 alışveriş merkezini hayata geçiren Gül İnşaat, İstanbul’un merkezi noktalarından Topkapı’daki projesi Doubletree By Hilton İstanbul Topkapı ile turizm sektörüne iddialı ve başarılı bir giriş yaptı. İstanbul’da bulunduğu lokasyonun ilk ve tek Hilton markalı oteli olarak özgün bir buluşma nokta olmayı hedefleyen Doubletree By Hilton İstanbul Topkapı, Rose Spa & Fitness merkeziyle de misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor. Rose Spa & Fitness, 3500 metrekarelik bir alanda operasyonel kullanım ihtiyaçlarına göre iç mimarisi baştan başa ayrıntısıyla planlanmış günün teknolojik spor ve spa trendlerini içine alan kendisine özel hizmetler sunan, modern ve çok şık bir merkez. Doubletree By Hilton İstanbul Topkapı’nın Rose Spa & Fitness Müdürü Nigar Altunay ile misafirlerine sundukları kişiye ve kendilerine özel hizmetleri, genel sağlık üzerine olumlu etkilerini, iddialı yönlerini ve tercih edilme sebeplerini Klass okurları için konuştuk.

 

“18 ile 60 yaş arası gününü farklı mekân ve işlerde geçiren yerli ve yabancı misafirlerimizden oluşan çok geniş bir yelpazeye hizmet veriyoruz. Rose Spa & Fitness, otelimizin konaklayan misafirleri ve dışardan spa hizmeti almak üzere gelen devamlı misafirlerimiz, düğün çiftlerimiz yanında sayısı 1500’e yaklaşan kendi fitness üyeleri olmak üzere günde şimdiden 300 kişiye hizmet veriyor. Burası tam donanımlı modern bir merkez olarak adımınızı attığınız andan itibaren tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlandı.”

 

 “Rose Spa’nın kendine özel gül hamamı bakımlarında ipek ve gül kokulu keselerle yenilenmek ve tazelenmek tercihe göre sütlü, vanilyalı ya da çilek aromalı bir jakuzi keyfi yanında yüz ve dekolte için cilt tiplerine uygun altın, inci ya da karbon bakımlarımız ile misafirlerimize egzotik kokular eşliğinde hayallerin ötesinde birkaç saat geçirme imkanı sunuyoruz.

 

Doubletree by Hilton İstanbul Topkapı olarak spa ve spor merkezi hizmetini çok özel ve çok büyük bir alanda müşterilerinize sunuyorsunuz. Öncelikle bu alanın özellikleri nelerdir?

Son dönemde İstanbul’da yapılmış en kapsamlı fitness & spa yatırımından bahsediyoruz. Rose Spa & Fitness, yer aldığı Topkapı – Bayrampaşa ilçeleri özelinde sadece İstanbul için değil, içinde yer aldığı uluslararası Hilton markalı otelimizin misafirleri için de büyük bir avantaj sunuyor. Dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen ve 0’u Hilton sadık misafir programı üyesi olarak sıklıkla otel konaklaması yapan, spor & spa merkezi deneyimleri hayli yüksek olan yabancı ve yerli misafirlerimizin Rose Spa & Fitness hakkındaki olumlu deneyim ve övgüleri başta yatırımcısı Gül İnşaat A.Ş. olmak üzere tüm ekibimizi motive ediyor. Rose Spa & Fitness, 3500 metrekarelik bir alanda operasyonel kullanım ihtiyaçlarına göre iç mimarisi baştan başa her ayrıntısıyla planlanmış günün teknolojik spor ve spa trendlerini içine alan modern ve aynı zamanda çok şık bir merkez. Rose Spa & Fitness da misafirlerimizi, hedef kitlelere özel üst kalite son teknolojiye sahip makina ve ekipman donanımları, üst kalite doğayla barışık anti-allerjik ürünler ve malzeme kullanımı, geniş hizmet yelpazesi ve bakım-program ve ritüelleri, alanlarında profesyonel ve deneyimli eğitmenler, özel satış ve üyelik ile rezervasyon sistemi, periyodik olarak eğitim alan satış ve misafir ilişkileri ekibi ama en önemlisi güler yüzlü ve samimi hizmet anlayışımız bekliyor. Spa merkezimizden ayrılan misafirlerimizi yüzlerinde bir tebessümle uğurlamak temel prensibimiz.

 

Rose Spa& Fitness da misafirleri neler bekliyor?

Spa bölümümüzde 7 masaj odası ve vip suitte 20’ye yakın farklı bakım ve uygulama uzman terapistlerce gerçekleştirilirken, kadın ve erkek ayrı ayrı kullanım imkânı sağlayan ikişer adet Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, şok duş odaları ve ferah dinlenme alanları yanında yarı olimpik kapalı havuzumuz bulunmaktadır. Fitness bölümünde ise cardio egzersiz alanları, ağırlıklı istasyon çalışmaları bölümü, grup egzersiz stüdyoları, reformer studio, masa tenisi, kick box ringi ve boks egzersizleri belli başlı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

 

Size özel hizmetleriniz var mı?

Bize özel uygulamalarımız arasında birçok uygulama ve terapiden bahsedilebilir. Misafirlerimize kendi sağlık ve ihtiyaç durumlarına göre seçilen uygun masaj ve bakımlar uygulanmakta günün yorgunluğunu tamamen atmaları için masaj veya uygulanan diğer bakımlardan sonra bitki çayları ve detoks sularının yanı sıra günün belirli saatlerinde taze meyve ve meyve suları ikramı yapılmaktadır.

 

Devamı ve daha fazlası Klass Magazin Eylül sayısında..

  • KLASS Mayis e-dergi
  • Work Ajans