güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

İnsanların Unutmaya Başladığı Hayatı Tekrar Hatırlamasını Sağlamak İstiyoruz

RÖPORTAJ
1.9.2019 00:00:00

Uluslararası Kurumsal Pazarlama Uzmanı Leyla İlhan Pamukçu, düşme, kaza gibi durumlarla oluşan kalıcı vücut hasarlarında verdikleri hizmeti Klass’a anlattı..

Dünyada Sağlık Turizminin parlayan yıldızı olan Türkiye’de Liva Care ve Majestic Health Group Sahibi, Aktif Health Group Ortağı ve Uluslararası Direktörü olarak Uluslararası Kurumsal Pazarlama Uzmanı Leyla İlhan Pamukçu, sahip olduğu sağlık ağı ve tecrübesi ile Türkiye sağlık turizminin önemli elçilerinden biri. Sadece sağlık sektörünün değil her sektörün dış turizme yönelmesinin gerekliliğini vurgulayan, Orta Doğu ve Avrupa’daki hizmet verdiği ülkelerden daha geniş bir hizmet ağını hedefleyen ve bu yolda emin adımlarla ilerleyen Leyla İlhan Pamukçu insanların yüreğine nasıl dokunduklarını, düşme, kaza gibi ani ve beklenmedik durumlarla oluşan kalıcı vücut hasarlarında hasta bakımına verdikleri önemi, kişiyi kaliteli yaşam standartlarına döndürebilmek için verdikleri uğraşı Klass okurları için anlattı.

 

Leyla Hanım, sağlığın güler yüz ile birleştiği çok başarılı bir hizmet ağınız var. Bize öncelikle sahibi ve ortağı olduğunuz hizmet kurumlarından bahseder misiniz?

Türkiye, ileri teknoloji kullanan ve fiyat avantajı sunan sağlık tesisleri ile Sağlık Turizminin parlayan yıldızı. Biz de Liva Sağlık Hizmetleri Şirketi olarak Liva Care, Aktif Health Group ve Majestic Health Group markalarımız ile bu sektördeyiz. Ben de Uluslararası Kurumsal Pazarlama Uzmanı ve Liva Care ve Majestic Health Group Sahibi, Aktif Health Group Ortağı ve Uluslararası Direktörü olarak sağlık sektörüne gönül vermiş biriyim. Sahip olduğumuz sağlık ağı ve tecrübemiz ile Türkiye sağlık turizminin önemli elçilerinden biri olarak en iyi hizmeti vermek üzere ülkemiz için çalışmaktayız.

 

“BİZ HER ŞEYDEN ÖNCE İNSANLARIN YÜREĞİNE DOKUNUYORUZ. ONLARI BAŞLARINA GELEN OLAYLAR SONRASINDA VÜCUTLARINI KULLANABİLECEKLERİ EN İYİ KONUMA GETİRMEYE ÇALIŞIYORUZ”

Sizin aslında sizi ve insana verdiğiniz önemi çok iyi anlatan önemli bir hizmet ağınız var. Bize insanların yüreğine dokunan onları her durumda ve koşulda yaşatan gayretli çalışmanızdan bahseder misiniz?

Biz her şeyden önce insanların yüreğine dokunuyoruz. Onları başlarına gelen olaylar sonrasında vücutlarını kullanabilecekleri en iyi konuma getirmeye çalışıyoruz. Düşünün ki hayatınızın bir döneminde korkunç bir şey oldu; feci bir kaza ya da ciddi bir düşme sonucunda bir organınızı veya tüm vücudunuzu kullanamıyorsunuz. Eski halinize gelmenizde tıbben mümkün değil. Daha da kötüsü bu hikâyede maalesef kullanılmayan organ atrofi’ye uğramakta ve zamanla kas gücünü kaybetmektedir. Biz olan durumu koruyabilmek, belki başınızı tutabilmenizi, oturabilmenizi, yemeğinizi yiyebilmenizi, tabi ki yürekten hedefimiz yürüyebilmenizi sağlayabilmek ve bunun için tüm imkanlarımızla çalışıyoruz. Tüm ekibimiz hekiminden şoförüne kadar sizin sağlığınız için çalışıyor. Her geçen gün gelişen teknolojinin son sistemlerini, profesyonel ekibimizle güncel tedavileri uyguluyoruz.

 

Türkiye dışında bu hizmeti verdiğiniz yurt dışı hastalarınız var mı?

Bu yolda dünyanın dört bir tarafından gelen yaş sınırı olmaksızın tüm insanlara çare olmaya çalışıyoruz. Hedefimiz en küçüğünden en büyüğüne kadar insanların; belki bir adım atabilmesini, bir kaşığı tutabilmesini sağlamak, belki unutmaya başladığı hayatı tekrar hatırlamasını, anılarını, hatıralarını kaybetmemesini sağlamak. Şunu unutmamalıyız ki ne olursa olsun bu hayatta yaşamak herkesin hakkı. Yaşı, cinsiyeti hastalığı, vücut bütünlüğü ne olursa olsun. Bizim vizyonumuz, bu hayatta yaşamak benim de hakkım diyen hedefli, cesaretli insanlarla, benim çocuğumun da bu hayatta olabilecek en iyi durumda yaşama hakkı olmalı diyen anne babalar ile bize başvuran tüm insanlara yol olmaktır.

 

Devamı ve daha fazlası Klass Magazin Eylül sayısında..

  • KLASS Mayis e-dergi
  • Work Ajans