güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

HER GÜNÜNÜZ SEVGİLİLER GÜNÜ GİBİ OLSUN

KÖŞE YAZISI
1.2.2019 00:00:00

   Aysın Biter Öztürk

Yaşasın Şubat geldi :) 14 Şubat Sevgililer Gününü barındırıyor, işin bahanesi bu özel gün ama kutlamadan da olmuyor. Tabi bazılarımıza her gün sevgililer günü o ayrı:) Benim canlarım aşklarım annem, babam, kızım, eşim tabi abim ve ailesini de unutmayayım. Aile en önemli kurum iyi ki varlar, sevginin en güzel hali bence bu...

Herkese sevgi dolu harika bir ay olsun, kısa deyip üzmeyin şubatı, çok iş görüyor:)

Romantik Sushi Deneyimi

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un 14 Şubat’a özel hazırladığı sushi workshop’u iyi fikir. Uzakdoğu mutfağı ve sushi sever bir çiftseniz ki ben bayılırım, bu kurs tam size göre. Bu kez yemek yapma sırası erkeklerde. Sevgililer Günü workshop’unda erkekler tezgahın başına geçiyormuş. California roll, magura roll, somon maki gibi hazırladıkları sushi’leri sevdiklerinin yanında yapıp ikram edeceklermiş. Bu olmaz derseniz nefis manzaralı Izaka’da keyifli bir yemek de olabilir.

Aşkınızı Still 44 ile İlan Edin

Aşkınızı el yapımı seramik objeler ile ilan etmek güzel fikir olabilir. Stil44 size harika hediye önerileri sunuyor. Sevgililer Günü, koleksiyonunda hem erkek hem kadınlara uygun yer alan ürünler arasında kalpli, love formlu ürünler, burç panoları gibi sayısız alternatifler var.

Cilt Bakım Ritüelinizi Eğlenceli Hale Getirin

Bu sevgililer gününde harika bir geceye genç ve bakımlı görünen bir ciltle başlamak için birbirinize bakım ritüeli uygulayın. İlk olarak cildinizde biriken kir ve yağı ?,5 oranında gidermeye yardımcı olan Foreo LUNA ™ mini 2’nin silikon başlığıyla ile cildinizi temizleyin. Sonrasında ise nemlendiricinizi uygulayarak, T-Sonic™ titreşimli cihazla birbirinize masaj yapın. Böylece hem cilt bakım ritülenizi daha eğlenceli hale getirecek, hem de gece boyu canlı görünen bir cilde sahip olacaksınız.

 

 

KALP KALP KALP

Çanta ayakkabıya düşkün olduğumu instagram hesabımı takip edenler bilir. Böyle bir Yves Saint Laurent marka kendinden kalpli bir çanta hediye gelse hiç fena olmaz bence:) Tamam tamam bir çiçek de yeter, önemli olan hatırlanmak diye bağlıyorum konuyu, çok şımarmamak lazım:)

 

Çilek Kaplanı Sizleri Bekliyor

İstanbul Tuzla Viaport Marina içerisinde konumlanan Aslan Park, çevre ülkelerin ilk, dünyanın üçüncüsü olarak öne çıkıyor. 12 farklı türden 30’a yakın büyük kediye ev sahipliği yapan Aslan Park’a, dünyada yalnızca 20 adet bulunan Çilek Kaplanı gelmiş. Henüz 3 aylık olan sevimli yavruyu Sevgililer Günü’nde gidip görmek güzel fikir olabilir.

  • Meos Balık
  • Dizayn Vip