güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

EVOS ANGELS / DİGİTAL DÜNYANIN ENLERİ ÖDÜL TÖRENİ 7

KÖŞE YAZISI
3.5.2019 00:00:00

Hissetmek..İnanmak..Yakalamak..Digital dünyanın sihirli bileşenleri..Hayal dünyasının renkli yollarında ilerlerken.. Farklı bir yol bulduğunu hissetmek.. O yola inanmak..hiç kimsenin girmeye cesaret edemediği yollarda kaybolmak ve sonunda başarıyı yakalamak..Sanal dünyada iyi bir fikri, projeyi,hayata geçirebilmek gerçekten uzun, zor bir yolculuk.. Ama bir o kadar da heyecan verici.. Hayalinizdeki projeyi gerçekleştirdiğinizde çok geniş kitlelere ulaşabileceğiniz büyülü bir mecra.

Hep söylendiği üzere başarı asla tesadüf değil ve hangi alanda olursa olsun beraberinde çok çalışma da gelmek zorunda..Hızla gelişen  teknolojik dünya ise; çok iyi bir fikirle yakalamış olduğunuz başarının  her an bir başkası tarafından yakalanabildiği ,daha farklı ve yaratıcı bir fikirle hızla önünüze geçilebildiği bir yarış alanı..O yüzden elde ettiğiniz başarılarınızı sürekli kılabilmek için yaptığınız işi sevmeniz,fikrinize yürekten inanmanız,çok çok çok çalışmanız ve insanlarla ilişkilerinizi dengede götürebilmeniz gerekmekte..

Evren Yaşlak’ı ilk tanıdığım andan itibaren işine olan sevgisi,digital dünya konusundaki bilgi ve becerilerini kullanabilme yeteneği,herşeyden önemlisi çok çalışması hiç değişmedi..Enerjisi hiç azalmadan hep yeni projeler ekleyerek,olaylara ve insanlara pozitif yaklaşarak başarı çıtasını sürekli yükseltti.Türkiye’nin Dahi Çocuğu seçildikten sonra belirlediği geleceğinde prensipleri ışığında ilerlerken her alana hitap edebilmeyi,her kesimden insanlarla irtibat halinde olabilmeyi en önemlisi de digital dünyada birçok kişiye önderlik etmeyi ilke edindi.

Tüm bu özverinin,çalışmanın sonucu ise Türkiye’nin İlk Digital Dergisi olan Evos Angels ın başarıdan başarıya koşması diyebiliriz.9 yıldır sektörde yer alan ve trendleri belirleyen Evos Angels bu yıl 7.kez ‘’Digital Dünyanın Enleri Ödülleri ‘’ ni verdi.

Evo Group Yönetim Kurulu Eş Başkanları Evren Yaşlak ve Evrim Yaşlak kardeşlerin ev sahipliğinde The Ritz Carlton İstanbul’da gerçekleşen törende 1 yıllık halka açık oylamalar sonucunda dijital dünyada en çok takip edilen kişi ve kurumlara ödülleri takdim edildi.

Türkiye’nin ilk tescilli dijital dergisi Evos Angels tarafından düzenlenen  “Türkiye’nin İlk ve Tek İnternet Ödülleri olan 7. Dijital Dünyanın Enleri” Ödül Töreni iş, sanat, siyaset ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda ünlü ismin konuk olduğu kusursuz bir atmosferde gerçekleşti. Bu yıl  84 farklı kategoride ödül takdiminde bulunulan gecede, ödüllerin sahipleri geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bir milyonun üzerinde kişinin internette katıldığı oylama sonuçları ile ortaya çıktı. 

Evos Angels gecesinin en özel anlarından birisi “İşrak By Zancel Büyük Türkiyem” defilesiydi. Yaklaşık 3 aydır büyük bir titizlikle hazırlanan Büyük Türkiyem temalı defilede tescilli modellerden Sema Şimşek, Yağmur Ayaz ve Olga Fabi gibi 30 model Asil Çağıl koreografisiyle podyumda yürüdü. Birlik ve beraberlik temasına vurgu yapan defilenin sahibi Nuray Sadıkoğlu & İşrak By Zancel katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı.

Gecenin sunuculuğunu üstlenen magazin yorumcusu Bircan Bali ve ünlü tiyatrocu oyuncusu Mehmet Çepiç tempo ve heyecanı sürekli ayakta tutarak keyifli ve başarılı bir sunum gerçekleştirdiler.Gecede bir Evos Angels klasiği haline gelen konserler ve sahne şovları da yer aldı. Trion Stage eşsiz bir müzik şöleni sunarken,dünyaca ünlü  keman virtüözü Hanine de,Özel Uluslararası Onur Ödülü’nün sahibi oldu. Hanine gecede yaptığı şov ile konukların büyük beğenisini topladı.

Petek Dinçöz ünlü şarkıcı Shahyad ile seslendirdiği Aşkım adlı parça ile “Yılın En İyi Yabancı Düet Projesi” ödülünün sahibi oldu. Geceye eşi Serkan Kodaloğlu ile katılan Dinçöz ödül mutluluğunu eşi ve dostlarıyla birlikte paylaştı.

Gecede konuklara müzik ziyafeti sunan diğer bir isimler İbrahim Aktolon (Aşka İsyan) ve Nüvit Yıldız (Yalan) ‘’Yılın En İyi Çıkış Yapan Erkek ve Kadın’’ sanatçısı ödüllerine layık görüldüler.

Yılın En İyi Erkek Pop Sanatçısı ödülüne layık görülen Oğuzhan Koç Almanya’dan hayranlarına teşekkür ederken, Yılın En İyi Kadın Fantezi Müzik Sanatçısı  Nadide Sultan (Uçmalıyım ) ve Yılın En İyi Erkek Fantezi Müzik Sanatçısı Ferman Toprak ( Alayına Gider) ,Yılın En İyi Coverı Dilan Çıtak Tatlıses (Maalesef ) ,Yılın En İyi Çıkış Yapan Şarkısı ile Bülent Serttaş(Elini Kolunu Sallayacak) , Yılın En İyi Çıkış yapan düeti ile Özge Özder & Sinan Güleryüz (Senle Ben Şarkısı) ve Yılın Şarkısı ödülünü alan Tuğba Özerk (Patron) hayranlarına en yeni parçalarıyla bir müzik şöleni yaşattılar.

Yıllardır başarıları ve beyefendiliği ile başta Galatasaray camiası olmak üzere herkesin sevgisini kazanmış olan Turgay Kıran halkın oylarıyla Yılın Spor Adamı ödülünü alırken sahnede birçok kişiye de ödüllerini takdim etti.

Digital Dünyada Siyaset Onur Ödülü Egemen Bağış’a verildi. Ödülünü Evren-Evrim Yaşlak kardeşlerin elinden alan Egemen Bağış geceye eşi Beyhan Bağış ile birlikte katıldı. 

Gecede Yılın En İyi Haber Genel Yayın Yönetmeni Show Haber Genel Yayın Yönetmeni Rıdvan Bıyık oldu. Bıyık, teşekkür ederek ekibiyle birlikte bu özel ödüllere layık olmaya çalıştıklarını belirtti.

Yılın En İyi Akademisyen İş Kadını ödülü şıklığı ile göz dolduran Gönül İnanır’ın, Yılın En İyi Kadın Program Sunucusu ödülü tüm sıcaklığını sahneye yansıtan Zahide Yetiş’in ( Show tv) ve Yılın En İyi Ana Haber Spikeri ödülü de tecrübeli haberci  Mesut Yar’ın  (Startv) oldu.

Kısa bir süre önce bebeği Alex Özkan’ı kucağına alan Eylül Öztürk Özkan’da tüm enerjisi ile Yılın En İyi Fenomeni ödülünü almaya geldi.

Geceye nostaljik bir hava getiren ‘’Son 20 yılın En Çok Dinlenen Şarkısı’’ ödülü de Deli Mavi şarkısı ile  Yeşim Salkım’a gitti.

Bu yıl oyunculuğu ile TV ekranlarına damga vuran Nursel Köse (Avlu Dizisi) Yılın En İyi Kadın Oyuncusu ödülünü alırken Yılın En İyi Erkek oyuncusu Meleklerin Aşkı dizisi ile  Berkay Hardal oldu. Yılın En İyi Çıkış Yapan Kozmetik Firması Uğur Arslan Kozmetik ,Yılın En İyi Moda Kanalı da Fashion TV ile  Enis Onat oldu.

Yılın En İyi Gazete Genel Yayın Yönetmeni ödülüne Nuh Albayrak ( Star Gazetesi) layık görülürken      Yılın En İyi Dijital Yayın Koordinatörü ödülü de Sözcü Gazetesi’nden Mustafa Çetin’e gitti.

Törende Yılın En İyi Magazin Programı Show TV de yayınlanan Pazar Sürprizi olurken ,keyifli sunumuyla dikkat çeken Kadir Balık İle Çat Kapı programı da Yılın En İyi Söyleşi programı (Numberone Türk) seçildi.

Azka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kaya gecede yılın en iyi turizm yatırımcısı ve yılın en iyi iş adamı ödülüne layık görüldü. Ödüllerini dünyaca ünlü keman virtüözü Hanine'nin elinden alan ünlü iş adamı Bülent Kaya “Bir gecede iki ödül almak benim için büyük onur. 2018 yazı bizim için bir idman gibiydi. 2019 yılında yapmak istediklerimizi denedik ve test ettik. Bu yıl sektöre yön verecek bir çok projemiz var ve tüm bunları birer birer hayata geçireceğiz. Enerjimizi ve motivasyonumuzu gücümüzden ve desteğinizden alıyoruz.” sözleri ile 2019 yılında da iddialı işlerin altına imza atacaklarını dile getirdi.

“Yılın En İyi Tekne Kiralama Firması” ödülünün sahibi ise Den Den Denizcilik oldu. Bu özel ödülü alan Den Den Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Köseoğlu geceye eşi Gülcan Köseoğlu ve oğlu Berat Berkay Köseoğlu ile birlikte katıldı. Köseoğlu ailesi gecede uyumlu şıklıklarıyla dikkat çektiler. 

Yılın En İyi Genç Girişimcisi BHS group/Atakan Taşur olurken, “Yılın En İyi Araç Tasarım Firması” ödülünü alan SGS Motors Sahibi Burak Sezgin ise gecenin dikkat çeken iş adamları arasındaydı. Gecede ödülünü Petek Dinçöz’ün elinden alan Sezgin, daha sonra ödül mutluğunu ekip arkadaşları ile paylaştı.

Yılın En İyi Sokak Hayvanları Projesi ödülü ekibi ile birlikte Engin Taşkıran’a ( Patiligo ) giderken  gecenin en şık kadınlarından Evrim Yaşlak’ın elbisesine imza atan Jadore Giyim de (Berat Kayışkan) Yılın En İyi Uluslararası Moda Markası ödülüne layık görüldü.

Ve tabiki törende bizi en çok gururlandıran Dergimiz Klass’ın  Dijital Dünyanın Enleri ödül gecesinde  “Yılın En İyi Cemiyet Dergisi”ödülünü alarak ödül sayısını 52’ye yükseltmesi oldu.Bu özel ödülü dünyaca ünlü keman virtiözü Hanine’nin elinden alan Dergimiz İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Muammer Kapucuoğlu gecede kısa bir konuşma yaparak bu özel ödüle layık görülmekten dolayı mutluluk yaşadığını dile getirdi.

Son olarak Digital dünyada büyük bir dayanışma ile ilerleyen Evrim Yaşlak  ve Evren Yaşlak kardeşlerin tecrübeleri  ve bir yıllık emek ile oluşturulan,bu keyifli gecede halkın oylarıyla ödül alan geri kalan başarılı isimler şu şekilde:

YILIN EN İYİ TURİZM VE FASHION BLOGGERI: ESRA MELİS YEĞİN

YILIN EN İYİ YAZARI: DİDEM GÖRKAY

YILIN EN İYİ BULUT BİLİŞİM FİRMASI: PLUS CLOUD

YILIN EN İYİ TEKSTİL FİRMASI: GRANZ / HÜSEYİN YOLCU

YILIN EN İYİ GÜZELLİK UZMANLARI: ÇAĞRI GAYRETLİ & GÜLŞAH KAZAN

YILIN EN İYİ DİŞ HEKİMİ: DT.BUKET KILINÇ

YILIN EN İYİ SAÇ EKİM UZMANI: DUYGU KOŞAN HAİR CENTER

YILIN EN İYİ BEYİN OMURİLİK VE SİNİR CERRAHİSİ DOKTORU: PROF. DR. AHMET HİLMİ KAYA

YILIN EN İYİ SOSYAL GÜVENLİK UZMANI: ERHAN NACAR

YILIN EN İYİ LÜKS OTELİ : THE RİTZ-CARLTON, İSTANBUL

YILIN EN İYİ PR AJANSI: ENDEKS MEDYA /YAHYA ÇARK

YILIN EN İYİ MAGAZİN GAZETECİSİ: İSMAİL BAYRAK / HÜRRİYET GAZETESİ

YILIN EN İYİ ULUSLARARASI İŞ KADINI: SEVGİ EREN

YILIN EN İYİ ERKEK MODACISI: ŞİNASİ GÜNAYDIN            

YILIN EN İYİ AKADEMİSYENİ: ÖĞR. GRV.GÖKAY KALAYCIOĞLU/TC KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ

YILIN EN BAŞARILI GIDA MARKASI: GAME OF LOKMA & GAME OF BURGER

YILIN EN İYİ SAÇ EKİM MERKEZİ: ESTE PALACE

YILIN EN İYİ FİZYOTERAPİSTİ: OĞUZHAN SÖYLEMEZ

YILIN EN İYİ ŞİFALI TAŞLAR VE BİOENERJİ UZMANI: BELGİN DAL

YILIN EN İYİ ESTETİK VE PLASTİK CERRAHI: OP.DR. SALİH EMRE ÜREGEN

YILIN EN İYİ ULUSLARARASI AYAKKABI MARKASI: GRAND MODA SHOES / OSMAN BAYER

YILIN EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN GÜZELLİK MERKEZİ: ESTE GUSTO ESTETİK GÜZELLİK/ BİRSEN KAVİ

YILIN EN İYİ SES IŞIK GÖRSEL TASARIM FİRMASI: FASHIONART/ MESUT BÜYÜKSOFUOĞLU

YILIN EN İYİ OPTİK FİRMASI: ARMA OPTİK/ HİKMET DORUK

YILIN EN İYİ GÜZELLİK MERKEZİ: ÖZNUR GENÇDOĞUŞ

YILIN EN İYİ ROCK MÜZİK SANATÇISI: FATMA TURGUT / BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ

YILIN EN İYİ MAGAZİN PROGRAM SUNUCUSU: DİLAY KORKMAZ / KANAL D

YILIN EN İYİ MAGAZİN MUHABİRİ: EMRAH GÜNEL/ KANAL D

YILIN EN İYİ MEDYA İLETİŞİM DANIŞMANI: KONCA KUMKUM

SİYASET ONUR ÖDÜLÜ: BÜLENT AKARCALI

YILIN EN İYİ RÖPORTAJI: ÖMÜR SABUNCUOĞLU&AJDA PEKKAN RÖPORTAJI

YILIN EN İYİ MAGAZİN EKİ: SABAH GAZETESİ /GÜNAYDIN EKİ

YILIN EN İYİ KURU TEMİZLEME ZİNCİRİ: DRY FAST

YILIN EN İYİ LED GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ FİRMASI: POZİTİF PRODÜKSİYON/ SABRİ YÜCEL

YILIN EN İYİ PR DANIŞMANI: EMEL YALÇIN

YILIN EN İYİ İLETİŞİM DANIŞMANI: HABİL CEYHAN

YILIN EN İYİ SLOW ŞARKISI: AYDİLGE & HALİL SEZAİ / AŞK YÜZÜNDEN

YILIN EN İYİ HALK MÜZİK SANATÇISI : ABDURRAHMAN DELEN

YILIN EN İYİ MAGAZİN YORUMCUSU: BİRCAN BALİ/ SÖYLEMEZSEM OLMAZ

YILIN EN İYİ TİYATRO OYUNCUSU: MEHMET ÇEPİÇ

YILIN EN İYİ MARKA DANIŞMANI: OYA ÜNAL/ ZELMİRA İLETİŞİM

YILIN EN İYİ KUAFÖR ZİNCİRİ: GARAGE HAIR REPAIR STUDIO/ GÖKHAN ÜNLÜ

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ : FİBROMİYALJİ DERNEĞİ / RANA ERDEM

YILIN EN İYİ İŞLETMECİSİ : ARDA AVCI – HADİ KARAKÖY

YILIN EN İYİ ALTERNATİF E-TİCARET SİTESİ: WWW.BOOVİDİ.COM

YILIN EN İYİ EMPATİ PROJESİ: ÖZGE PİRÇEK

YILIN EN İYİ MODEL AJANSI: OKS MODEL

TÜRKİYENİN TANITIMINA KATKILARINDAN DOLAYI /LOBIN TURKEY

YILIN EN İYİ İNTERAKTİF TEKNOLOJİ ŞİRKETİ: DERMEN /TANJU MENTEŞ

İnstagram: lou.pera

 

 

  • KLASS Mayis e-dergi
  • Work Ajans