güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

En Büyük Amacımız Yüksek Kalitede Ürünlerle Herkese Hizmet Sunabilmek

RÖPORTAJ
1.5.2019 00:00:00

Bashar Design Kurucusu Ali Başar, kuruluş hikayelerini, ürün çeşitliliklerini ve gelecek hedeflerini Klass’a anlattı..

Ali Başar’ın kurucusu olduğu Bashar Design 2018 yılından bugüne addresistanbul Ev Dekorasyon Merkezi'ndeki showroomunda ulaşılabilir fiyatlarla yüksek kalitede ikonik mobilyalardan oluşan ürün yelpazesiyle hizmet veriyor. Zamansız tasarımların yanı sıra dekoratif iç mekân aydınlatmalarından modern dış mekân aydınlatmalarına kadar birçok farklı alternatifinde bulunduğu Bashar Design oldukça yeni bir marka olmasına rağmen hızla büyümeye ve ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bashar Design Kurucusu Ali Başar ile kuruluş hikayelerini, sahip oldukları yüksek kaliteli ürün çeşitliliklerini ve gelecek hedeflerini Klass okurları için konuştuk.

 

Bashar Design hikayesi nasıl başladı, bahseder misiniz?

Aslına bakarsanız tesadüfen başladı diyebilirim. Addresistanbul Ev Dekorasyon Merkezi’nde eşimin markası için açtığımız showroom bize Bashar Design’ı getirdi. Her zaman ilgiyle takip ettiğim ve hep hayranı olduğum ikonik tasarımları Almanya’da üreten bir arkadaşım aracılığıyla aynı showroom’da satışa sundum. Fark ettim ki bunca zamandır bu tasarımların hayranı olan bir tek ben değilmişim. Gelen yoğun talep ile birlikte geçtiğimiz ay ‘Ulaşılabilir Rüyalar’ konseptiyle lansman davetimizi yaptık.

 

Ürünlerinizi nasıl belirlediğinizi ve ürün çeşitliliğinizi kısaca anlatır mısınız?

Bashar Design farklı ürün çeşitlerini bir arada sunan bir showroom. Arzumuz müşterilerimize tasarım ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla sunmak. Almanya’dan ithal ettiğimiz ikonik mobilyaların yanında modern aydınlatmalar, el yapımı seramikler, makrome duvar panoları ve Polisan Home Cosmetics’in yeni ürünü mermer efekt duvar kaplamaları gibi birçok farklı ürünü tek bir çatı altında bulunduruyoruz. Ürün çeşitliliğimizi gelen taleplerin yanı sıra günümüzün trendlerini takip ederek belirliyoruz. Bashar Design oldukça yeni bir marka olmasına rağmen hızla büyümeye ve ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Çok yakında bünyemize katacağımız yine modern tarzda bahçe mobilyalarıyla sezon ihtiyaçlarını da karşılıyor olacağız.

 

“SHOWROOMUMUZA GELEN MÜŞTERİMİZİN TEK BİR ÜRÜNDEN TÜM PROJENİN YÖNETİM VE SATIN ALMASINA KADAR TALEBİNE GÖRE İHTİYAÇLARINA ÇÖZÜM SAĞLIYORUZ”

Mağazanızda yaptığınız satış dışında ürünleriniz mimari projelerde de kullanılıyor, değil mi?

Showroomumuz addresistanbul Ev Dekorasyon Merkezi’nde olduğu için mimari projeler oldukça fazla geliyor. Bu sebepten bizde çeşitli çözüm ortaklarıyla birlikte müşterilerimize A’dan Z’ye hizmet veriyoruz. Showroomumuza gelen müşterimizin tek bir üründen tüm projenin yönetim ve satın almasına kadar talebine göre ihtiyaçlarına çözüm sağlıyoruz.

Devamı ve daha fazlası Klass Magazin Mayıs sayısında..

  • KLASS Mayis e-dergi
  • Work Ajans