güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

BABALAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

KÖŞE YAZISI
1.6.2019 00:00:00

   Aysın Biter Öztürk

Yaşasın yaz geldi:) Mayıs annelerimizin ayı idi, Haziran babalarımızın.:) Ayrıca Ramazan ayını da uğurlayıp bayramı karşılayacağız. Allah herkesin oruçlarını, yaptıkları hayırları kabul etsin. Ne mutlu bizi bu günlere kavuşturdu yaradan.

Harika bir bayram geçirmenizi diliyorum, iyi bayramlar herkese. Büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim.

Babalarımız evimizin direkleri canlarımız… Buradan başta kendi babacığımı ve tüm babaları kutluyorum, ebediyete göç edenlere ise Allah rahmet eylesin, dualarımız onlarla. Yaza uygun önerilerim ise yanda, umarım seversiniz.

 

 

MUHTEŞEM MANZARASI VE LEZZETLERİ İLE IZAKA

İster babalar günü hediyesi yapın isterseniz kendinizi bayramda şımartmak için kullanın. CVK’nın muhteşem terasında yer alan IZAKA, güzel zaman geçirmek ya da bayram yemeği yemek için harika bir seçim olabilir. Muhteşem manzarası herkese iyi gelecek.

 

STİL44’TEN HEDİYE ALTERNATİFLERİ

Babalara onu simgeleyen el yapımı seramik objeler ile iltifat edebilir, bayram ziyaretleriniz için Stil44 den alacağınız zarif sanatsal ürünler alıp hediye edebilirsiniz. At figüründen, yelkenlilere, şans küpelerinden, nefis masa süslerine, bereketin simgesi nar objelerine kadar Stil44 geniş bir hediye alternatifi sunuyor. Web sitesine göz atmanızda fayda var.

 

TAÇ TARAFTAR RUHUNU ATEŞLİYOR

Taç, Babalar Günü için sunduğu lisanslı nevresim takımlarıyla babaların taraftar ruhunu ateşliyor. Fanatik babalara özel, üzerinde tuttuğu takımın renklerinin ve logosunun yer aldığı nevresim takımları, ideal hediye seçeneği olabilir. 0 pamuk olması ve yumuşak dokusu sayesinde ise uyku konforu sunan nevresim takımları, futbol tutkunu babaları da mutlu eder.

 

KOTON BABALAR VE ÇOCUKLARINA ÖZEL

Koton 2019 İlkbahar-Yaz Erkek Koleksiyonu’na, babalar ve çocukları için aynı desen ve kumaşta tasarımlar eklemiş. Bence çok tatlı hem bayramlık olarak hem de Babalar Günü hediyesi olarak alınabilir bu kombinler.  Kız, erkek alternatifli bu seride ki desenler çok da tatlı bence

 

HEMINGTON İLE OĞULLAR BABALARI GİBİ ŞIK

Hemington son dönemde en sevdiğim markalardan biri. Bu Babalar Günü’nde özel kampanya yapmış. Oğulları babaları gibi şık olsun, babalar oğullarıyla birlikte tarzını konuştursun diye “babamla aramızda en güzel hediye” konseptiyle satın aldığınız ikinci polo trikoyu hediye ediyor.

 

 

 

  • Meos Balık
  • Dizayn Vip