güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
  • Dağıtım Listesi
  • Kapaklar
  • Abonelik Formu
  • Künye
  • İletişim

ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN

KÖŞE YAZISI
1.5.2019 00:00:00

   Aysın Biter Öztürk

Bu sene hem Anneler Gününü hem de Ramazan ayını barındıran Mayıs hoş geldi. Başta anneciğim olmak üzere tüm annelerin bu özel günü kutlu olsun. Ebediyete göç edenlere ise Allah’tan rahmet dilerim, dualarımız onlar ile…

Ramazan ayını umarım huzur, sağlık ile yaşayıp görevlerimizi yerine getirebiliriz. Zekatınız bol Ramazanınız mübarek olsun. İşte sizlere önerilerim;

 

 

KAPININ ARDINDAKİ BEN

Sevgili dostum Güneş Altunkaş “Kapının Ardındaki Ben” romanını yazdı. Nemesis Yayınlarından çıkan kitap, Galata’da geçen bir hikaye. Hikayenin gerçek olması insanı çok etkiliyor. Ben kitabı elime aldığım an bırakamadım ve bir gecede bitirdim. Beni çok da etkiledi. Alıp okumanızı çok isterim. Ayrıca size bir ipucu vereyim hikaye devam ediyor, yeni kitap yolda.:)

 

SARAYDA İFTAR KEYFİ

En güzel iftar bence sarayda yapılan. Eşsiz mimarisi ve büyüleyici atmosferiyle Osmanlı İmparatorluğu’ndan kalma Boğaz üzerindeki tek saray ve otel olan Çırağan Palace Kempinski’de yer alan Tuğra Restoran, Ramazan dönemine özel hazırladığı geleneksel iftar menüsü ile her sene olduğu gibi bu yılda iddialı. Laledan Resteron da bahçesinde keyifli bir alternatif.

 

METRO GROUP’TAN ERZAK PAKETİ

Bereket, bolluk ve paylaşma ayı Ramazan’da gelenek haline gelen erzak paketleri dağıtmak çok önemli. Biz Metro Türkiye’den almayı tercih ediyoruz. İftar ve sahurda besleyici, doyurucu ve lezzetli sofralar kurmak için gerekli tüm gıda ürünlerini içeren dört farklı paket, avantajlı fiyatlarla 20 şehirdeki 37 Metro Türkiye mağazasında satışa sunulmuş.

 

YUVARLA UYGULAMASIYLA CEREBRAL PALSY TÜRKİYE’YE BAĞIŞ YAPABİLİRSİNİZ

Ramazan ayı malum hayır işi yapmak için en özel dönemlerden biri. Şöyle bir önerim var; Mağazada, markette, bakkalda, manavda, internette kredi kartınızla alışveriş yapacağınız her yerde, Yuvarla uygulamanızdan vereceğiniz talimatla, satın aldığınız ürün veya hizmetin küsuratını yuvarlayarak Cerebral Palsy Türkiye’ye bağış yapabilirsiniz. Yuvarla aplikasyonunu cep telefonunuza App Store ya da Google Play’den indirebilirsiniz. Yuvarla’da banka ve kredi kartları PCI-DSS uluslararası güvenlik standartlarına uygun şekilde tanımlanabiliyor.

 

DİVAN, OSMANLI’NIN UNUTULMAZ LEZZETLERİNİ SUNUYOR

Divan Restoranları, Ramazan ayında iftar yapmak için favori mekanlarımdan. Osmanlı Mutfağı’nın unutulmaz tatlarından oluşan menülerini her sene yeniden yorumluyorlar.. Menüler zengin iftariyelikler, seçmeli çorba çeşitleri, zeytinyağlı seçenekleri, seçmeli ana yemek, geleneksel tatlılar ve limitsiz meşrubatlardan oluşuyor. Ramazan ayına özel olarak hazırlanan set menüler Osmanlı’nın unutulmayan lezzetlerini günümüze taşıyor.

  • KLASS Mayis e-dergi
  • Work Ajans