VİDEO HABER/Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi Ödülleri Sahiblerini Buldu

VİDEO HABER/Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi Ödülleri Sahiblerini Buldu VİDEO HABER/Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi Ödülleri Sahiblerini Buldu

34. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi kapsamında gerçekleştirilen ödül töreninde Türkiye’nin en iyileri ödüllerini aldı. Lob'in Turkey Başkanı Fahri Ustaoğlu ve Lob'in Turkey Yönetim Kurulu Üyesi Fehim Ustaoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen törende iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimleri bir araya geldi. Gecede dergimiz Klass Magazin de “Yılın En İyi Cemiyet Dergisi” ödülü ile onurlandırıldı.  

Türkiye’nin ilk tüketici dergisi ile tüketicinin bilinçlenmesi, tüketici haklarının yaygınlaştırılması ve kalitenin yükseltilmesi için çalışmalar yapmaya başlayan Lob’in Turkey’in gerçekleştirdiği ve Fahri Ustaoğlu başkanlığında, Fehim Ustaoğlu koordinasyonunda düzenlenen 34. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi, bu yıl da tüketici sorunlarını dile getirmek ve çözüm önerilerini paylaşmak üzere Dünya Tüketici Hakları Günü’nde gerçekleşti. Zirvenin ana teması bu yıl “dijital dünyada tüketici” oldu. Conrad Otel’de düzenlenen zirvenin bünyesinde gerçekleşen muhteşem ödül gecesinde ise dergimiz Klass Magazin “Yılın En İyi Cemiyet Dergisi” ödülü ile onurlandırıldı.