Şahin&Şahin Partners: ‘Yılın Hukuk Danışmanlık Firması’ Ödülünün Sahibi Oldu

Şahin&Şahin Partners:  ‘Yılın Hukuk Danışmanlık Firması’ Ödülünün Sahibi Oldu Şahin&Şahin Partners: ‘Yılın Hukuk Danışmanlık Firması’ Ödülünün Sahibi Oldu

İstanbul merkezli bir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olup deneyimli kadrosu ile bireysel ve kurumsal nitelikteki pek çok yerli ve yabancı müvekkiline hukuki danışmanlık hizmeti sunan Şahin & Şahin Partners, ‘Yılın Hukuk Danışmanlık Firması’ ödülünün sahibi oldu. Şahin & Şahin Partners Kurucusu ünlü Avukat Bilgehan Şahin, aldığı ödülle bu zamana kadar gösterdiği başarılarını taçlandırmanın mutluluğunu yaşadı.  

Deneyimli kadrosu ile bireysel ve kurumsal nitelikteki pek çok yerli ve yabancı kurum ve kişilere hukuki danışmanlık hizmeti sunan Şahin & Şahin Partners, ‘Yılın Hukuk Danışmanlık Firması’ ödülünün sahibi oldu. Ağırlıklı olarak Ticaret ve Şirketler Hukuku ile ilgili bireysel ve kurumsal nitelikteki yerli ve yabancı müvekkillerinin sözleşme hazırlama, inceleme ve revize süreçleri, yazılı yahut sözlü hukuki görüş ihtiyaçlarının giderilmesi, kişisel veri işleme, saklama ve imha süreçlerinin yönetimi, insan kaynakları süreçlerinin hukuki denetimi ve yönetimi, yargısal yolla çözümü gereken uyuşmazlıkların alınabilecek en etkili ve hızlı hukuki aksiyonlarla çözümlenmesi ve alacakların tahsili için cebri icra yollarına müracaat edilmesi gibi pek çok konuda müvekkillerine hukuki danışmanlık hizmeti sunan Şahin & Şahin Partners, aldığı ödül ile başarısını bir kez daha kanıtladı. Şahin & Şahin Partners Kurucusu ünlü Avukat Bilgehan Şahin’e ödül takdimini genç, güzel ve başarılı şarkıcı Suadiye yaptı. Ünlü Avukat, sahnede ödülünü büyük bir heyecanla alırken üzerinde isminin ve aldığı ödülün yazılı olduğu özel tasarım yüzüğünü de takarak konukların alkışları eşliğinde sahneden ayrıldı.


 
Şahin&Şahin Partners:  ‘Yılın Hukuk Danışmanlık Firması’ Ödülünün Sahibi Oldu Bilgehan Şahin
Şahin&Şahin Partners:  ‘Yılın Hukuk Danışmanlık Firması’ Ödülünün Sahibi Oldu Suadiye, Bilgehan Şahin