Hayal kurmak ve kurduğun hayallere adım adım ulaşmak yaşamın en büyük hazzı olsa gerek. İşte tam da bu yaşadığım hazdan ötürü bu sıralar yine içim içime sığmıyor. Heyecanımı tarif etmekte zorlanıyorum. Çünkü bir hayalimi daha gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşıyorum.


Dergimiz tarihi boyunca hazırladığımız birçok özel sayı ile Türkiye’de hatta dünyada yapılmayanı yaptık. Yapılmayanı yapmış olmak bizim çıkış yolumuzdaki hayallerimiz, ideallerimizdi. Yine dergimizin 18 yıllık tarihi boyunca birçok etkinliğe ev sahipliği yaptık. Ama bizden beklenen daveti henüz yapmamıştık. Klass’ın birebir adıyla özdeşleşen, Klass’ın yapılmamış olanı yapma yolundaki gayretini destekleyen bir etkinliğe şimdiye kadar imza atmamıştık. Çünkü vardı bir hayalimiz ve bu hayalin gerçekleşeceği gün için doğru zamanın gelmesini bekliyorduk. Ve çok şükür o doğru gün için artık gün sayıyoruz.

16 Mayıs’ta muhteşem bir gece ile Klass Ödülleri Gala Seremonisini gerçekleştiriyoruz.
Ve sizler için gerçekten muhteşem bir gece hazırladık. Her detayıyla birebir ilgilenerek muhteşem bir geceye imza atmak için gece-gündüz demeden çalıştık. Son zamanlardaki tüm çabamız, yıllar önce hedefe koyduğumuz bir hayalle yola çıktığımız bu özel gecenin kusursuz bir şekilde geçmesi içindi. İş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından birçok ismin bir araya geleceği gecemizde konuklarımızı muhteşem bir atmosferde ağırlayacağız. Swissotel The Bosphorus-İstanbul’da Burcu Esmersoy’un sunuculuğu eşliğinde gerçekleşecek olan gecemizde hem Türkiye’nin en iyileri ödüllerine kavuşacak hem de muhteşem sürprizlerle konuklarımız baş döndürücü bir gece yaşayacaklar. Kısacası muhteşem bir gece olacak ve sizler yılın en muhteşem gecesini yaşamış olacaksınız…

Yazdıklarımdan heyecanımın ne derece üst seviyede olduğunu hissetmişsinizdir. Bir sonraki sayımızda da gecenin detaylarını mercek altına almak üzere burada tekrar buluşacağız ama siz yine de bizleri takipte kalın. Çünkü 16 Mayıs’ta  KLASS TV Youtube kanalımız ve KLASSMAGAZİN Instagram hesabımız üzerinden yapılan canlı yayınlar ile gecemizi siz değerli okurlarımıza da yaşatmış olacağız. Ve bu muhteşem gecenin nabzını birlikte yükselteceğiz.  

Bu satırları yazarken hissettiğim tüm güzel duygular için Allah’a şükrediyorum. Karşıma çıkardığı her fırsat için binlerce şükürler olsun. Bir de hayallerimin gerçekleşmesinde bana destek olan hayatımın iki önemli kişisinden de bahsetmeden bu yazıyı sonlandıramam.
Ben hayallerimin peşinden koşarken bana dualarıyla destek olan canım anneciğime de buradan sonsuz teşekkür ediyorum. Hayallerimi gerçekleştirirken hep arkamda duran ve verdiği destek ile beni yücelten muhteşem iki evladımın annesi sevgili eşim Fisun Kapucuoğlu’na da sonsuz teşekkür ediyorum. Anneler günü dolayısıyla sizlerin nezdinde başta annem ve eşim olmak üzere tüm annelerin anneler gününü kutluyorum.

Anneler günü dolayısıyla mayıs sayımızda yine çok güzel çalışmalar yaptık. Ve yine size çok güzel bir dergi hazırladık. Tüm hazırlık süresi içinde bir yandan da Klass Ödülleri Gala Seremonisine kusursuz bir şekilde hazırlandık. Elimizden geleni yaptık ve umarım hem Mayıs sayımızı hem de 16 Mayıs’ta gerçekleşecek olan bu özel gecemizi beğenirsiniz.  Yeni hayallerde ve her zaman iyi haberlerle görüşmek üzere…

Klass Alın, Klass Okuyun, Klass Olun…
Hayat Klass ile güzel…

Diğer Tüm Yazılar