Gerçek manada başarıyı hedefliyorsanız o zaman iş ortaklarınızı iyi seçmeniz gerekiyor. İş hayatına sıfırdan başlamış ve koyduğu hedeflere teker teker ulaşmanın mutluluğunu yaşayan bir iş insanı olarak diyeceğim en önemli şey başarının paylaştıkça büyüdüğüdür. Karşılıklı destekler sayesinde başarımızı sağlam temeller üzerine kurduğumuzu söyleyebilirim. O yüzden sağlam bir networkün önemini ve değerini çok iyi bilirim. Kenetlenerek birlikte büyümek, büyümenin en güzel şekillerinden birisidir.


İşte yılların verdiği deneyimle bu konuda çok sağlam bir adım daha attık. Biliyorsunuz 2022 Mayıs ayında çok özel bir davetin altına imza attık. Klass olarak bizden yıllardır beklenen bir davet vardı ve biz bu beklentilerin fazlasını sunarak muhteşem Klass ödülleri gecesine imza attık. Aslında bu geceyle birlikte yeni bir oluşumun da başlangıcına imza atmış olduk. Klass Ödülleri gecesinde biz ödül alan isimleri bir network ağında birleştirmeye başladık. O gece onlara ödüllerinin yanı sıra özel tasarım yüzükler hediye ettik ve bu network ağımızın da simgesi olarak bu yüzükleri belirledik ve  “Yüzüklüler Kulübü” kurulmuş oldu. Ekim ayında ise Yüzüklüler Kulübü’nün üyeleri ile ilk toplantımızı Swissotel the Bosphorus İstanbul’da gerçekleştirdik. Her biri kendi sektörlerinin başarılı bir temsilcisi olan iş insanlarından oluşan Yüzüklüler Kulübü’müzde birbirinden renkli toplantılar gerçekleştirip başarılarımıza başarı eklemek başlıca hedefimiz. Bu kulübün üyelerini ise 10 yılda 500’e çıkarmak şimdilik önümüze koyduğumuz hedefler arasında. Başta da dediğim gibi başarı sadece sizin mutlak çabanızla gelmiyor. Çevrenizde destek olan insanlar varsa ve bu kişilerin sayısı ne kadar fazlasaysa hedeflerinize ulaşmanızda o kadar mümkün oluyor. Bunun altını, iş hayatında deneyimlemiş ve çevresine destek vermekten hiçbir zaman yüksünmeyen bir insan olarak koyu bir kalemle çizmek istiyorum. Ve sizlere de Yüzüklüler Kulübü’nün yakında herkesin üyesi olmak isteyeceği bir kulüp haline geleceğini söylemek istiyorum. Çünkü çok güzel bir enerjiyle bir araya geldik ve bu enerjinin daha da büyüyeceğine inancımız tam.
BİREYSEL BAŞARILARIMIZIN VE DESTEKLERİMİZİN İLERİDE TOPLUMSAL BAŞARILARA DÖNÜŞECEĞİNİ DÜŞÜNMEK BİLE BÜYÜK BİR HAZ
2022 yılının sonuna adım adım yaklaştık. 2022, pandemi sonrası hepimizin toparlanma yılıydı. Bundan sonrasının daha iyi olacağını düşünüyorum. Ama el birliğiyle olacak. Birbirimize yaptığımız işlerde destek vererek hep birlikte koyduğumuz hedeflere ulaşacağız. Zaten bizim dergimizin misyonu bu oldu. Ve geçmiş sayılarımızda olduğu gibi yine bu ay da dergimizde çok güzel projelere imza atan kişileri sayfalarımıza taşıdık. Onların projeleri bana umut veriyor ve tıpkı benim işimmiş gibi mutlu oluyorum. Bireysel başarılarımızın ve desteklerimizin ileride toplumsal başarılara dönüşeceğini düşünmek bile büyük bir haz.
Ekim ayı etkinlik açısından yoğun bir aydı. Bu etkinlikler arasından en özellerini sizler için derledik ve sayfalarımıza taşıdık. Kısacası yine sizlere gururla takdim edeceğimiz harika bir sayı oldu. Bizleri yılbaşı sayımızı hazırlama heyecanı sarmışken sizleri yine hoş bir dergiyle buluşturmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Klass Alın, Klass Okuyun, Klass Olun! Hayat Klass ile güzel…
  Diğer Tüm Yazılar